2737
2734

من دهمم کم کم دارم هدفدار شزوع می کنم ولی خیییلییی می ترسم😱❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی زوده برای عضویت تو این سایت اگر کمکی می خوای بگو🤗

نمی دونم روزی چند ساعت مطالعه کنم چقدر تست بزنم و کلا بکمی سردرگمم برای درس

ممنون میشم راهنماییم کنین🥰❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738
میشه رشته ات رو بگی؟

ریاضی و فیزیک عزیزدل🥰🌸❤️🌸❤️🌸❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️

دوستان آزمون های قلم چی مجازیه امسال؟

بله❤️❤️❤️

ریاضی و فیزیک عزیزدل🥰🌸❤️🌸❤️🌸❤️🌺❤️🌺❤️🌺❤️

ببین سعی کن از الان درس ها رو مفهومی یاد بگیری هر درسی معلمون درس داد از کتاب تست خیلی سبز برای درس هات همه تست هاش رو بزن بعد اینکه برای ادبیاتت شبی ۵ تا نیست قرابت با ۵ تا تست دستور و ۵ تا تست ارائه بزن درگیر این نباش که یکی بهت بگه روزی چندتا تست بزنی مفید و مفهومی بخون از وقتی هم که میرسی خونه یک ساعت استراحت کن بعدش شروع کن یک ساعت و نیم در س بخون یک ربع استراحت تا شب بعد از اون نیم ساعتم زمان شام بعدم هفت ساعت بخوای برا شب ها

2706