2737
2734
عنوان

قرار اول

225 بازدید | 8 پست

بچه ها امروز یا یکی قرار دارم.(دو سه ماه پیش فقط یبار منم دیده تازه چند روزه ک ایدیمو پیدا کرد و تازه برا فردا قرار کذاشتیم)خیلی اکیه ولی دیشب گفت تایمتون تا چنده؟من گفتم نمی‌دونم شاید زیاد حرفامون طول نکشید

می‌دونم گند زدم😂ولی حس میکنم ناراحت شد 

گفت اکی اینم حرفیه.پس تا فردا شبخوش

حس میکنم امروز بخواد حالمو بگیره.مثلا پیش خودش بگه من زودتر تموم میکنم بحثُ.یا مثلا زودتر میگم باید برم و اینا...

حتی شماره هم ندادم این چند روز.گفتم اول ببینم بعد

دیگه فکنم امروز اصن اسم شماره هم نیاره😂ضایع شم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا مراقب خودتون باشید  شما دخترید  همجنس دخترپیامبر  چرا خودتونو بازیچه دست پسرا ...

ن واقعا اینطور نیست.این آقا کلا فقط یکبار منم دیده اونم خیلی وقت پیش.تا اینکه یه هفته س که منو از گروه دانشگاه پیدا کرد.من شمارمم حتی ندادم.

خیلی گفتن ولی گفتم نه.گرچه بازم امروز نمیدم

ولی یکم استرس داشتم

ن واقعا اینطور نیست.این آقا کلا فقط یکبار منم دیده اونم خیلی وقت پیش.تا اینکه یه هفته س که منو از گر ...

بنظرم ب دوستی ادامه نده   و بهش بگو اگ شرایطشو داره با خانواده برسه خدمت

عزیزم هدفت ازین قرار چیه؟ هدف اون اقا چیه؟ واضح هدفشو گفته؟

هدفش جدیه البته فعلا اولین قراره.ولی من از اینطور برداشت کردم ک چون از خودش مطمئنه(یعنی شغلش خیلی خوبه و خانواده تحصیل کرده) یکی هم مثل من اون حرف رو بزنه تحمل نداره و ناراحت میشه(من از قصد گفتم ک فکرنکنه خیلی مشتاقم و وقت زیادی دارم)

2738
هدفش جدیه البته فعلا اولین قراره.ولی من از اینطور برداشت کردم ک چون از خودش مطمئنه(یعنی شغلش خیلی خو ...

حتما اگر خواست به دومین قرار یا هرمدل ارتباط مجازی بکشه بگو باید خانواده ها در جریان باشن و خانوادش با خانواده تو تماس بگیرن

ببین من به واسطه شغلم فراوون میبینم ارتباطاتی با عنوان اشنایی ازدواج که خانواده ها در جریان نیستنو بعد یک مدت در بهترین حالتش دختره با یک دل شکسته و داغون بدون اینکه خانوادش بدونن جریان چیه بتونن حامیش باشن افسرده میشه و در بدترین حالتش پسره سو استفادشو کرده و الفرار... و چه اسیبای جدی دختر میخوره. نوادری هم به ازدواج ختم میشن که اصلا جای فکر نداره