2737
2734
عنوان

تو را خدا بیاید بچم کرونا گرفت

977 بازدید | 37 پست

همسرم چند روزه داخل اتاق قرنطینه شده 

الان دختر 4 سالم تبش 38 و دست و پاهاش درد میکنه تو را خدا بگید چیکار کنم دکتر ببرم؟دارم میمیرم از استرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سریعا ببرش دکتر

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
2738
نمیدونید دکتر چه دارویی میده؟

زنگ بزن اورژانس بگو علایم شو وشرایطتتو راهنماییت میکنن نهایتت ببرش پزشک اطفال یا کلینیک اطفال بزرگسالان نبری خدای نکرده بدتره

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2706