2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در مورد محرمه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
پ چییییی با امام حسینه دیگه....استغفرلله به دوس دخترشه پس😂😂😂😂

🤣🤣🤣   گفتم شاید خون به مغزش رسیده  والا 

حالا یه چیم در مورد من گذاشته با این مضمون برو مزاحم نشو چخههه .پیش پیش🤣🤣بیشور کوتوله 

2738
سیب سرخ حضرت علی اصغر ع هست

شکرخدا هزار مرتبه دعام کن مامان شم عزیزم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
میگه سیبی سرخی سرچ نیزه امام حسینو میگه

نمیدونم والا توی مجالس شنیدم سیب سرخ میگن بخاطر سر کوچولو و خونی علی اصغر  

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
شکرخدا هزار مرتبه دعام کن مامان شم عزیزم

میشی ان شاءالله دیر و زود اصلا غصه نخور

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
آخه سر امام حسینو به سر نیزه برده بودن من از اون میگم

سر همه ی شهدای کربلا رو سر نیزه کردن 

میشی ان شاءالله دیر و زود اصلا غصه نخور

ان شاءالله میشه بپرسم چکار کردی باردار شدی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
ان شاءالله میشه بپرسم چکار کردی باردار شدی

خب دکتر که میرفتم توکل بخدا کردم دیگه ورزش هم چهل روز انجام دادم و چهل و دو سه روز قبل بارداری کربلا رفته بودم و از امام حسین خواستم و بدون دارو باردار شدم ....ان شاءالله روزی شما بزودی

مگه حضرت علی اصغرو امام حسین دفن نکرده؟

دفن کردن ولی یکی از  حرومی ها نیزه خالی دستش بود و بو برد امام حسین پشت خیمه کسی رو دفن کرده و رفتن اونجا سر مبارک علی اصغر که عین سیب سرخ کوچولو بود به نیزه زدن لعنت خدا بهشون

2706