2726

تازه زایمان کردم شوهرم اکثرا واسه تولدم گلو کادو میگیره واسه زایمانم با وجود اینکه پول نداشت بردم بیمارستان خصوصی اونجام یخچالو پر کرد ولی واقعا توقع داشتم کادو هیچ یه دسته گل واسم بگیره احساس میکنم ارزش قائل نبوده یعنی واقعا بلد نبوده باید گل بگیره مادرشم که تو این چیزاس نبابد یادش میداد چون شوهرم خیلی بلد نیست اونجا همه واسه زناشون گل گرفته بودن من زایمانم اورژانسی شد ولی واقعا دلخور شدم از ذهنمم پاک نمیشه میخوام یجور بهش بگم ناراحتم فکر نکنه بی ارزشم.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی بیمارستان خصوصی گرفته با وجود بی پولیش

یخچالم پر کرده

اینجا برات ارزش قائل نبوده

حالا یه دسته گل چیه

چرا ما عادت نداریم محبتهای اطرافیانمونو ببینیم

کاستیاشون فقط جلو چشممونه

سعی کنیم مثبت نگاه کنیم

چطوری بهش بگم توقع داشتم خیلی بد به دلم مونده؟

واسه هورمونهای بعده زایمانتونه...به روش نیارید...اونوقت اونم به دل میگیره که بیمارستانه خصوصی و امکانات رو تو شرایطه مالیه بدم براش اماده کردم...یکدونه گل نخریدنم به چشمش اومد...کرده ها نع...نکرده ها آره...

شایدم واسه جشنتون جبران کنه...یه کادو ارزش نداره...اونم وقتی میگی جوره دیگه ثابت کرده براش ارزش دارین...این حرفتون که یعنی من ارزش نداشتم...دیگه از سره زایمانه...فراموش کنید...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊

عزیزم میگی پول نداشته ولی بردت خصوصی دیگه ارزش و احترام از این بیشتر؟؟؟

برو تاپیک های اینجا رو بخون و شوهرت حلوا حلوا کن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ی عده تو همه تاپیکا میخان نصیحت کنن😑😑😑.ارزش آدم ب گل نیس ولی تو اون شرایط آدم از شوهرش توقع داره..خب عزیزم مستقیم بهش بگو ک بدونه برات مهمه این چیزا..آدم ناراحتیاشو باید بگه ب طرف مقابلش تو دلت نریز...هرچند مادرشون باید بهش میگفت و میخرید

به نیت 
چطوری بهش بگم توقع داشتم خیلی بد به دلم مونده؟

عزیزم خودت میگی بلد نیست،بنده خدامگه چندبارتجربه شوداشته،شماازقبل بایدبهش میگفتین گل وشیرینی بخربیار،ناراحتی نداره،چراروزهای به این قشنگیتونوبخاطرچیزهای کوچیک نمیگم بی ارزش ناراحت میکنید،انشاالله دفعه ی بعدکه خواستین زایمان کنید جبران میکنه،شماهم سخت نگیرگلم...درضمن بنده خداشماروبیمارستان خصوصی برده ویخچالتونم پرکرده خیلی هم عالی👍خوش باشید گلم

رنگهای رنگین کمونو نمیخام_نامه های راه دورونمیخام_لحظه وساعت وعمرمن تویی_ختم کلام بابااااامن فقط تورومیخام❤💋حالیته؟!
2706