2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باور کن من دوس داستم جای تو بودم ب نطرم این اصلا دغدعه نیس

٤ ماهه ن شبم شبه ن روزم روزه ب اميد اينكه دوباره ب اون برسم زندم و اين غرور لعنتيم هم نميزاره هيچ غلطي كنم! 

كاش ميتونستم بهش بگم كه چقدر عاشقشم😔💔

2738
٤ ماهه ن شبم شبه ن روزم روزه ب اميد اينكه دوباره ب اون برسم زندم و اين غرور لعنتيم هم نميزاره هيچ غل ...

زندگیتو و فکرتو به خاطر کسی هدررنده ک لیاقت تو رو نداشت و قدر عشقتو نفهمید ...واسه این روزای خودت ارزش قایل شو سعی کن به علاقه هات برسی .خودتو اسیر کردی .سخته ولی یه طوری این غده نابود کننده رو از خودتربکن.بگو من احتیاج به هیچکی مدارم .اگرم دلم یه همدم بخواد یه روی پیداش میکنم سرفرصت با ادم درست نه اشتباهی

پس چرا خودتو عذاب میدی اگه فکر میکنی بهش بگی دوسش داری پست نمیزنه برو وگرنه ولش کن

واااي يعني بعد كاتمون برم جلو؟ خيلي خورد و كوچيك ميشم كه ابجي. حتي تصورشم حالمو بد ميكنه اونوقت...

مثلا برم جلو چي بگم دقيقا؟

ميدونيد بچه ها يجورايي من باعث كات شدم!

اونم تقريبا از رفتارام فهميده كه هولشم😂

ولي هيچوقت اينو بهش مستقيم نگفتم، هيچوقت!

هيچوقت هم ب طور واضح و جدي واسه اشتي پا پيش نزاشتم

واااي يعني بعد كاتمون برم جلو؟ خيلي خورد و كوچيك ميشم كه ابجي. حتي تصورشم حالمو بد ميكنه اونوقت... ...

اینقدر دوستش داری چرا کات کردی؟؟

بگو نتونستم بدون تو زندگی کنم بیا بغلم عشقم      

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2706