2726
عنوان

تا چندماهگی ب بچه هاتون شیرمیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 47 پست
پاستوریزه ها خیلی بیمزه شدن

قبول دارم ولی باز از هیچی بهتره پزشکاهمونو تایید میکنن برای بچه ها،حالا هواروبه سردی بره کیلویی میخرم اونا بهتره

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
سنگین نیس برا بچه یساله؟؟؟

چرا سنگینه ولی چاره ای نداشتم چون شیرخودم و شیرخشک نخورد دکترش مجبوری گف امتحان کن شیرگاو .اونو دوس داشت ولی بعدش خیلی اذیت شد یبوست گرف الانم زیاد نفخ میکنه فک کنم چون زودتر از یکسال بهش دادم از اونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها خداروشکر،متاسفانه دکتر بمن گفت شیرتو کلا قطع کن و شیرخشک مخصوص داده 

اره ب خاهر منم گفت شیر خشک بده خاهرم قبول نکرد گفت میخام شیر مادر بخوره و کلا خودشو از لبنیات منع کرد بچه شما هم بزرگتر شه خوب میشه نگران نباش 

تاکی میخوای بدی؟

نمیدونم اینا شیرگاو هم دوست دارن حالا هرموقع خواستم شیرخشکو قطع کنم شیرگاو جایگزین میکنم تا بعد ببینیم چی میشه.شیر خشکو بخاطر آهنش دلم نمیاد ندم الان خیالم راحته که یه مقدارشو اون تامین میکنه

2728

تا دوسالگی ولی روند شبرگیری تقریبا سه هفته یا یک ماه طول میکشه 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
آره شیرخشک مخصوص میدم عزیزم پس چی میدادین به پسرتون؟ بچم تو ۷ ماهه آخه میترسم غذا اینا هم بدم فعلا ...

تا 6ماهگیش به زور 6کیلو شد چون اصلا شیرخشک نمیخورد روزی چندبار اونم خیلی کم وقتی تاریخش میگذشت طعم اب میداد میخورد.بعدش شیرگاو دادم وزنش خوب شد اونو دوس داشت زیاد میخورد .حالا بچه دومم اصلا شیرخشک دوس نداره موندم اینو چیکارکنم 😣

پسرمن 4سالشه از6ماهگی تا ب امروز داره شیرگاو میخوره

از ۶ ماهگی شیر گاو دادی؟؟؟؟؟اذیت نشد بچه چجوری بهش ساخت میگن تا ی سال نبابد بدی

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
از ۶ ماهگی شیر گاو دادی؟؟؟؟؟اذیت نشد بچه چجوری بهش ساخت میگن تا ی سال نبابد بدی

بله منم شنیدم این حرفو

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

اره ب خاهر منم گفت شیر خشک بده خاهرم قبول نکرد گفت میخام شیر مادر بخوره و کلا خودشو از لبنیات منع کر ...

نه آخه واسه ما رژیم مادر هم خوبش نکرد ،توکل برخدا

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
 تا 6ماهگیش به زور 6کیلو شد چون اصلا شیرخشک نمیخورد روزی چندبار اونم خیلی کم وقتی تاریخش میگذشت ...

آهان نه پسر من آلرژی داره شیرگاو نباید بخوره ،باید تلاش کنی تا بخوره با قطره چکان بدی کم کم توخواب و... قاطی کنی با شیر دیگه که میخوره بعد کم کم اینو قطع کنی ،میخوره مطمئن باش

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خوابیدنی باشیرمیخوابن. فکر کنم خیلی سخت باشه

شیرگاو دکتر ب من گف برای اینکه نفخ نکنن بااب قاطی کن بده بهش اب جوشیده ها شیرم سردنباشه یکمم شکربریز ک خوششون بیادبخورن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
واقعا؟؟؟؟ بمیرم برا بچم که به پروتیین گاوی آلرژی داره

من شیر گوسفند میدادم حساسیتی نشون نداد بهش.درضمن فقط روزی120س سی میتونی بدی تا 2سالگی بیشترش اهنو دفع میکنه 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706