2726
دقیقا واای تو خواب هم نمی‌بینم ۷ بچم بخوابه

البنه اگر بچه عادت کن بخوابه حالا ۷ نه حداقل ۹ خودمون هم دیکه ۱۲ بخوابیم زندکی عالی میشه با نظم و ترتیب هیجی خواب شب نمیشه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البنه اگر بچه عادت کن بخوابه حالا ۷ نه حداقل ۹ خودمون هم دیکه ۱۲ بخوابیم زندکی عالی میشه با نظم و تر ...

والا چی بگم من که هیچوقت نمیتونم تصور کنم ۹ بخوابم اما آره واقعا همه چی مثل خط کش بود خیلی خوب میشد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728
موفق باشین.ممنون از راهنماییتون ولی من پسرم نمیخابه انقدر تایم طولانی.و منم نمیخام به زور بهش تحمیل ...

گفتم من سیستم ایران رو نمیدونم اما اینکه بچه کوچیک تا بیشتر از ۸ شب بخوابه کاملا غلطه و بچه نیاز به اون استراحت داره و خسته میشه اینو همه دنیا میگن و اجرا میکنن اما از اونجا که تو ایران هیجی درست و سر جاش نیست اینم عجیب به نظر میاد😌اینجا تو تمام اطراف من همه بچه ها ساعت ۷ میخوابن تا ۷ صبح و حتی بچه های مدرسه ای ۸-۹ میخوابن. شما هم موفق باشی عزیزم. خودتونم اگه انگلیسیتون خوبه در مورد اخرین تحقیقات میتونین مطالعه کنید

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
هفت که عصره دخترای من اونموقع چرت میزنن شارژ بشن بیدارشن😄

😊😊😊واسه همینه مادرای ایرانی همیشه خستن و وقتی واسه خودشون نمیمونه

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
گفتم من سیستم ایران رو نمیدونم اما اینکه بچه کوچیک تا بیشتر از ۸ شب بخوابه کاملا غلطه و بچه نیاز به ...

حالا کلللل دنیا همه چیشون سرجاش شد فقط ایران بد شد😂

بیخیال بابا.به حرف اونوریا گوش ندین.انقدر بی بی سی نگاه نکنید

😊😊😊واسه همینه مادرای ایرانی همیشه خستن و وقتی واسه خودشون نمیمونه

خوب زود بخوابن زودهم بیدار میشن دیگه مهم اینه که رو برنامه باشن و سر ساعت مشخصی که عادت کردن بخوابن و بیدارشن نه ساعتی که ما فکر میکنیم درسته

حالا کلللل دنیا همه چیشون سرجاش شد فقط ایران بد شد😂 بیخیال بابا.به حرف اونوریا گوش ندین.انقدر بی ب ...

من بی بی سی نکاه نمیکنم عزیزم از ۱۲ سالگی ایران نیستم

موفق باشین.ممنون از راهنماییتون ولی من پسرم نمیخابه انقدر تایم طولانی.و منم نمیخام به زور بهش تحمیل ...

عزیزم بچه باید بین ساعت 10شب تا 4صبح حتما خواب باشه چون هورمون رشدرو هورمون‌های مهمی تو این ساعت موقعی که خواب هستیم ترشح میشه. بعدشم 8ساعت خواب رو برای بزرگسال میگن بچه‌ها تو سنین مختلف نیازشون به خواب متفاوت هست بچه رو باید زود بخوابونی که عادت کنه نباید ساعت خواب و بیدار شدنش مثل والدین باشه. من نوزاد دوقلو دارم از روز اول اوردم خونه عادت دادم 9شب دیگه میدونن خواب شبانه هست تا صبح. طی روز هم میدونن روزه و چرت میزنن. خواب مناسب و کافی روی رشد بچه هوشش و همه چیزش اثر میگذاره. برای بزرگسال هم همینطوری هست. 

2706