2737
2734
باشه عزیزم هر طور راحتی☺️من خواستم کمکی کرده باشم موفق باشی

اخه پسر من ۷ بخابه قطعاااا ساعت ۹ و ۱۰ بیدار میشه.نمیخابه تا صبح ک.

الان امشب زودتر خوابوندم الان بیدار شد🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۲ ساعت بچه بدون آب و غذا بمونه؟ علم میگه باید ۸ ساعت باشه خواب شب. عمراااا اگه بچه ای ۷ غروب بخاب ...

این کتابا رو بخون متوجه میشی عزیزم

بچه های اون سن نیاز دارن به این مقدار خواب

من بچمو پیش بهترین متخصص های دنیا میبرم

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
اخه پسر من ۷ بخابه قطعاااا ساعت ۹ و ۱۰ بیدار میشه.نمیخابه تا صبح ک. الان امشب زودتر خوابوندم الان ب ...

اگر از لحاظ علمی هم در نظر بگیری ساعت ۹ وفت اصلی خواب نه ۷ 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
اخه پسر من ۷ بخابه قطعاااا ساعت ۹ و ۱۰ بیدار میشه.نمیخابه تا صبح ک. الان امشب زودتر خوابوندم الان ب ...

یهویی که درست نمیشه

کم کم

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
۱۲ ساعت بچه بدون آب و غذا بمونه؟ علم میگه باید ۸ ساعت باشه خواب شب. عمراااا اگه بچه ای ۷ غروب بخاب ...

دختر منم میخوابه حتی الان که داره چهارسالش میشه ما خودمون 10 شب میخوابیم تا 5 صبح اون 8 شب تا 7 صبح

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2738
این کتابا رو بخون متوجه میشی عزیزم بچه های اون سن نیاز دارن به این مقدار خواب من بچمو پیش بهترین م ...

موفق باشین.ممنون از راهنماییتون

ولی من پسرم نمیخابه انقدر تایم طولانی.و منم نمیخام به زور بهش تحمیل کنم که انقدر زود بخابه.

و همون متخصص های دنیا میگن بچه رو اذیت نکنین.بزارین راحت باشه.چون تو بزرگیش قطعا خاطرات بدی میزاره

۷ ؟   اون وقت ساعت ۴ صبح هم بیدار میشه تو روستا هم ویگه کسی ۷ نمیخوابه

دقیقا

واای تو خواب هم نمی‌بینم ۷ بچم بخوابه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من لامپارو خاموش کردم رفت روشن کرد😂😂 ولش کن بزار راحت باشه.خوابش نمیاد طفلی.زور ک نیس

هههه ای جان دلم ،ماهم برقا روشن چای دم خخخ زندگی در جریانه،والا منم دیدم نمیخوابه چای درست کردم خخخ

ملت ۷ میخوابن😀

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706