2737
2739
عنوان

تصمیم گرفتم دیگه نرم خونه مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین کار،واسه خودت ارزش قائل شو،اصلا دیگه نرو،مگر با دعوت رسمی،ایشالله به زودی میری سر خونه خودت،ل ...

شوهرم حق و به من می ده. 

مناسبتا شوهرم تنها میاد کادو می ده اونا خوش گذرونین

میان خواستگاریم الکی قول ندن و حرف نزنن ما که دیدیم همه پدرا کمک پسرشون بودن اگه داشتن که دارن

اونا گفتن شما چرا باور کردید؟!!! وقتی به جای توانایی و استطاعت واقعی همسرتون روی قول و وعده و وعید و کمک مالی پدرش حساب باز می کنید، پس دیگه نمی تونید طلبمار باشید باید سکوت کنید و منتظر بشینید تاکی لطف کنند و شمارو بفرستن سر خونه زندگیتون! 

والا ما که هرچی دیدم ،خود پسر تمام مسئولیت رو قبول کرد. وقتی که پسر از لحاظ مالی مستقل باشه دیگه کسی نمی تونه واسش تعیین تکلیف کنه یا تصمیم بگیره.

2728
ادم ک محبت و احترام نبینه دیگه واسه چی می خواد بره

دقیقا

هر سری می رم میام خونه حالم بد میشه دلیلی نداره من که همیشه احترام گذاشتم اینجوری کنه

میره تو اتاق من وتیه خداحافظی می رم تو اتاق بازم زیر لب جوابمو می ده نگامم نمی کنه

دوستانی ک میگین وظیفشون نیس بفکر باشن چراپس اومدن خواستگاری ؟؟

حتما پسرشونو تایید میکردن و حامیش بودن ک اومدن اسم گذاشتن رودخترمردم!

بدم میاد از ادمای بی مسئولیتی ک بلانسبت خرشون از پل گذشت و طرفو عقد کردن میگن به ماچه 

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

نمیشه که نرفت شوهرت شاید به روت نیاره که بعیده ولی صد در صد دلخور میشه ازت. از این جور چیزا توی خونواده شوهر زیاده هممونم اکثرا دیدیم. کم محلی پدر شوهر نیش خواهر شوهر بی خیالی عروس بردن بخاطر این چیزا روابطو تیره نکن یه عمر خونواده شوهرت هستن و میمونن با این کارا هم خودتو خراب میکنی هم کاری میکنی مخصوص روی مغز شوهرت کار کنن مرد هم چون نه این ورو میتونه ول کنه نه اون ورو حوصله این بکش بازی ها رو نداره باهات چپ میوفته از فشار حرفا همش دعوا میکنین تازه احتراماتونم از بین میره چه پیش شوهر چه خونواده اش به جای پاک کردن صورت مسئله بگرد راه حلشو پیدا کن که نه سیخ بسوزه نه کباب

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
به نظر من کلا تصمیم به ازدواج گرفتن براساس قول و حمایت دیگران اشتباهه وقتی میبینید خودتون و طرف مقا ...

عزیزم بر میایم خوبم بر میایم ولی کرونا که شد همسر من کلن بیکار شد. خانواده اگه دغدغه همو نداشته باشن خانواده نیستن

2738
بایدی وجود نداره شما و همسرتون طفل نابالغ نیستین که نیاز به قیم و کفیل داشته باشید هر ادمی حق داره ...

ما فرهنگمون با شما فرق می کنه عروس داماد جدید داشته باشیم فردای عقد ولش نمی کنیم بریم از خوشیمون می گذریم وای عروس و داماد داری می کنیم

شوهرم حق و به من می ده.  مناسبتا شوهرم تنها میاد کادو می ده اونا خوش گذرونین

بنظرم تو حق داری،اونا در قبال تو وظیفه دارن مخصوصا الان که دوران نامزدیه،پس چرا عروس گرفتن؟!اینجوری که رفتار میکنن توام جلوی خانوادت کوچیک میشیو همه فکر میکنن خانواده شوهرت باهات لج هستن و چشم دیدنتو ندارن،خدا به راه راست هدایتشون کنه،چقدر خودخواه و بی مسئولیت،واقعا متاسفم 

عزیزم بر میایم خوبم بر میایم ولی کرونا که شد همسر من کلن بیکار شد. خانواده اگه دغدغه همو نداشته باشن ...

کرونا که تا ابد نمیمونه

یکم صبر کنی حل میشه

خانواده تعریف داره، بعد از ازدواح شما و همسرتون یه خانواده‌ی مستقل هستین که تمام مشکلاتتون به خودتون مربوطه و مسئولیت زندگیتون هم به عهده‌ی خودتونه

پدر و مادر همسرت و پدر و مادر خودت بعد از ازدواج شما، خانواده‌های جدا و مستقل از شما هستن 

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
به نظر من کلا تصمیم به ازدواج گرفتن براساس قول و حمایت دیگران اشتباهه وقتی میبینید خودتون و طرف مقا ...

دقیقا!!!!  

از یه طرف میگن خرج و مخارج عروسی و تهیه مسکن وظیفه پدر داماده، جهاز و سیسمونی هم وظیفه خانواده عروسه!!  همینه دیگه بدون در نظر گرفتن شرایط و مسئولیت فقط ازدواج میکنن!!!  تازه تا یکی بهشون حرفی بزنه طلبکار میشن چرا دخالت میکنن و واسمون تصمیم میگیرن ما زندگیمون مستقله!!!!!

2706