2703
2553

در رو باز نکنید تا یاد بگیرن تو قرن ۲۱ کسی نباید سرشو بندازه پایین بره خونه یکی بدون اطلاع

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
در رو باز نکنید تا یاد بگیرن تو قرن ۲۱ کسی نباید سرشو بندازه پایین بره خونه یکی بدون اطلاع

نمیشه اونجوری یهو به گوشیت زنگ میزنن میگن ما پشت دریم

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️

جاری فضولم اومد آبروم رفت هم پریود بودم هم امتحان داشتم خونه افتضاح بود زنگ زد ما دم دریم درو وا کن دیدم چراغاتون روشنه داشتم رد میشدم گفت یه سر بهت بزنم من فقط آب شدم خودش هم خیلی تمیزه هم وسواس داره 😕

کاربری قبلیم ترکیده 😶
2714

تازه عروس ک بودم خونه نبودم مادرشوهرم اومده بود کلی حرف زده بود ب شوهرم😐خودش استین بالا زده بود تمیز کنه خونه رو😐خونه خودشو سال ب سال جارو نمیزنه

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
جاری فضولم اومد آبروم رفت هم پریود بودم هم امتحان داشتم خونه افتضاح بود زنگ زد ما دم دریم درو وا کن ...

منم عین تو ،من امتحان داشتم شب امتحان بود یعنی ظرفا خونه پر اشغال بود ،شوهرمم دست به کار نمیزد ،لباسا رو کاناپه بودن ،کاشی پر لک و اشغال ،رو فرش تخمه ریخته بود ،رو میزم پره چای کیسه ای ،تخت خوابم درهم افتضاح ،شبو گریه کردم یعنی

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️
چیکار کردی؟

اولا قرمز شدم عین لبو از بس هول هولی جلوش چیزارو جمع کردم نفسم داشت قطع میشد اخراش اونم از من خجالت کشید همش میگفت هممون اینجوریم بعضی وقتا بیخیال.ولی خو دوس داشتم زمین دهن باز کنه برم داخلش😭😭😭😭بیشعور واس۵دیقه اومد ابرو منو ببره و بره😂😂

2706