2726
عنوان

سرطان رحم ، hpv

989 بازدید | 13 پست

سلام،

اگر مبتلا شده باشه و همسرشم مبتلا کرده باشه برای همسرش چی میشه اونم سرطان الت میگیره ،

من توی نت زیاد خوندم هرکی ی چیز میگه ،ی جا زده بود اگر مردی مبتلا بشه فقط تبخال تناسلی و این جور چیزا میزنه و سرطان شایع نیست براشون یعنی اصلا برای اونا نیست ،

بعد از سرطان رحم چی میشه کسی میدونه اصلا جلوشو میشه گرفت .

کسی مبتلا بودن کسی دیگه رو مبتلا کرده باشه هرکی هرچیز میدونه بگه مرسی

به دنبال کسی باش ، که دنبال تو باشد ، گر اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش

مرد بعید میدونم سرطان بگیره

کلا یه بیماری هست که باید پیگیری بشه

اول باید نوعش مشخص بشه

بعد دیگه چکاپ ها و یسری درمان ها انجام میدن تا به مرحله برداشتن رحم نرسه

به سرطان که برسه دقیق نمیدونم ولی شاید رحم رو بردارن دیگه

ولی اونقدام ترسناک نیست

فقط باید بمحض متوجه شدن پیگیری بشه

اگه تهران هستین به دکتر فریبا یارندی مراجعه کنید

توی بیمارستان محب یاس هم هستن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزيزم اچ پي وي نوع هاي مختلفي داره اينجوري نيست كه همه ي تيپ هاش باعث سرطان بشه، بايد تست بدن ت ...

ولی هموناهم قابل جلوگیری هستن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
من تا  حالا نشنیدم ک زن مرد رو مبتلا میکنه

یعنی زن داشته باشع مرد رو مبتلا نمیکه، و هیج اتفاقی نمیافته برای مرد؟ درسته

عزیزم منظورتون تبخال تناسلیه؟ چه ربطی به سرطان داره؟ خیلیا هر دو دارن و مشکلیم نیست فقط زایمان طبیعی  بهتره انجام نشه

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
عزیزم من سرطان رحم رو میگما و تبخال تناسلی منظورم نیس

نه منم ، سرطان رحم ویروس hpv میگم ، شماهم همون رو میگید

عزیزم منظورتون تبخال تناسلیه؟ چه ربطی به سرطان داره؟ خیلیا هر دو دارن و مشکلیم نیست فقط زایمان طبیعی ...

مرسی،

منظورم سرطان رحم ویروس hpv هست،واگیر برای مرد نداره ، چطوری پخش میشه، راجبش هرچی میدونی بگو

مرسی، منظورم سرطان رحم ویروس hpv هست،واگیر برای مرد نداره ، چطوری پخش میشه، راجبش هرچی میدونی بگو

زگیل تناسلی هیچ ربطی به سرطان نداره عزیزم....سرطان شامل سرطان ر حم و  تخمدان ها یا دهانه رحم میشه که اون قسمت باید تخلیه بشه....زگیل تناسلی فرق می کنه....تو نت بزنی شکلای مختلفش هست....گاهی میاد رو بدن و بعد میره....با متخصص زنان حتما مشورت کن....احتمال واگیر شریک جنسی هست ولی  اگه رابطه با کاندوم باشه نه نمیگیره...شایدم اصلا نگیره....حتما پیش متخصص زنان برید....اون با دارو کمکتون می کنه

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن