2737
2734

من سپیدز کارکردم تقریباشبیهن

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشيد عزيزم  سخته ؟؟خودم ميتونم ياد بگيرم ؟يا بايد كلاس برم؟

نه راحته هلو ،سپیدز سخته،

خودت میتونی یادبگیری اصلا کاری نداره

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2728
نه راحته هلو ،سپیدز سخته، خودت میتونی یادبگیری اصلا کاری نداره

مرسي 

شما فاكتور زدن و بلديد؟؟؟من فروشگاه دارم 

ميخوام هلو رو براش نصب كنم 

خريد هاي هر روز و ثبت ميكنه ؟؟؟ميخوام خودم صندوق دار باشم و فروشنده هام ديگ هيچ وجهي نگيرن🤦‍♀️

مرسي  شما فاكتور زدن و بلديد؟؟؟من فروشگاه دارم  ميخوام هلو رو براش نصب كنم  ...

بله کاری نداره،

ضمنا وقتی نرم افزار هست دیگه کسی نمیتونه تو مبلغ دست ببره،

چون همه چی ثبت میشه وشماآخرتایم کاری میتونید آماربگیرید

بله کاری نداره، ضمنا وقتی نرم افزار هست دیگه کسی نمیتونه تو مبلغ دست ببره، چون همه چی ثبت میشه وشم ...

٣تا ادمين فروش آنلاين هم داريم براي اونا امكان جدا

در نظر گرفتن داره ؟؟؟

2738
٣تا ادمين فروش آنلاين هم داريم براي اونا امكان جدا در نظر گرفتن داره ؟؟؟

سیستمش طوریه که میتونید یک سیستم مدیرمخصوص خودتون داشته باشید با پین کد ،

که کسی اگه حذف کرد ویا مبلغی رودست کاری کردمتوجه بشید،

فقط رمز مدیرونبایدبه کسی بگید وتوصیه میکنم اصلا جلوی ادمین ها بروز ندید که بلدنیستیدیا کاملا اشراف ندارید،

ازکسی که براتون نصبش میکنه بخوایدحتماانجام بده و خودشم یادتون بده ،سادست

نه راحته هلو ،سپیدز سخته، خودت میتونی یادبگیری اصلا کاری نداره

عزیزم منم یسوال داشتم اگه ممکنه جواب بدین میخام فاکتور کوچیکتر بزنم مثلا الان a4میزنه میخام ی اچارو دوبار بزنم ی نصفش بزنم واینکه مبلغ بدهکاری جدا بزنه و جمعه فاکتور جدا