2726
عنوان

هم مهریمو میگیرم هم زندگی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 103 پست
هر چی میکشه ب نفعه اسی شده.ب ما هم بگه بدیم بکشن

شوخیشم خوب نیس بخدا هرویینه دوست داری بده بکشه گرمی صد تومن روزی صد تومن داره دود میکنه

ی رفتارشم ک اذیتم میکنه گاهی بعد مصرف چرتو پرت میگه

یادم رفت بگم خانواده که دادگاه نمیکنن تو ولی رو حتما از سر دلسوزی مدتها سرکوفت میزنن تحقیر میکنن غرم ...

😔😔😔😔چقدر تو قوی هستی کاش منم بتونم انقد قوی باشم مثل حرفات و افکارت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوخیشم خوب نیس بخدا هرویینه دوست داری بده بکشه گرمی صد تومن روزی صد تومن داره دود میکنه ی رفتارشم ک ...

نبخدا شوخی نبود.خب هر چی میکشه انقد مرد هست ک هواسش ب تو هست

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
دلم داره از غصه میترکه اگه فامیلام بفهمن شوهرم معتاده آبروم میره

😐😐😐😐 خب اگه فامیلات برات مهمن بنظرم تحمل کن می ارزه تا آخر عمر زجر بکشی ولی تو این وضعیت کرونا و دلار و وضع تق ولق 30 یا30 فک نکنم کسی وقت فک کردن به تو داشته باشه مگه ملت بیکارن😂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2728
والا نمیخوام تبلیغ منفی کنم ولی خیلی اوکی و راحت زندگی میکنه انگار نه انگار فقط اینکه هیچیش رو برنام ...

چه مدته اعتیاد داره؟

من جای شما باسم تا جایی که میتونم پس انداز میکنم

تا میتونی به بهانه های مختلف طلا بخر

ببر بذار تو صندوق امانات بانک

اگه بتونی راضیش کنی سند خونه و... به نامت بزنه هم خیلی خوبه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
😐😐😐😐 خب اگه فامیلات برات مهمن بنظرم تحمل کن می ارزه تا آخر عمر زجر بکشی ولی تو این وضعیت کرونا و ...

منظورم خونواده نزدیک پسر عمم الان کانادا پزشکه اون سال ک میخواست بره منو خواستگاری کرد خیلی دوسم داشت بابام چقد اصرار کرد گفتم ن ن 

الان برگردم همه سرکوفت همه تحقیر عمم اینا هم ک میگن خوب شد😔

شوخیشم خوب نیس بخدا هرویینه دوست داری بده بکشه گرمی صد تومن روزی صد تومن داره دود میکنه ی رفتارشم ک ...

فاک هروئین معتاد مایه دار کوکم میزنه حتما که بعدش چرت وپرت میگه😐

چه مدته اعتیاد داره؟ من جای شما باسم تا جایی که میتونم پس انداز میکنم تا میتونی به بهانه های مختلف ...

خونه رو ب نامم زد حق طلاق هم ک سر عقد بابام گفته بود گرفتم خرجی هم زیاد میگیرم ازش دارم همین کارو میکنم ولی خستم

یادم رفت بگم خانواده که دادگاه نمیکنن تو ولی رو حتما از سر دلسوزی مدتها سرکوفت میزنن تحقیر میکنن غرم ...

عزیزم اعتباد بیماریه

درست نیس اینجوری صحبت میکنید

انگل هم به موجودی میگن که سربار موجود دیگری هست و ازش تغذیه میکنه، شوهر استارتر که سربار کسی نیس، کار و کاسبیش هم به جاشه

همچین ادمی امکان داره با همکاری خودش و همراهی خانمش و کمک دکتر و مشاور، بتونه مسیرش رو عوض کنه و درمان بشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
منظورم خونواده نزدیک پسر عمم الان کانادا پزشکه اون سال ک میخواست بره منو خواستگاری کرد خیلی دوسم داش ...

🙄 بخاطر اینا میخای با یه هروئینی زندگیتو ادامه بدی🤔

نه  خودش گفت تنها شرطم اینه ک بچه نمیخوام چون تو اگه بمونی یا بری دست خودته ولی بچه ک انتخاب ن ...

🙄 😐 🙄 😐 خودت از جنسا شوهرت چیزی نزدی سرکارم ن گذاشتی؟ 

2706