2733
2734
عنوان

ریزش مو

85 بازدید | 6 پست

سلام دوستان گل.من یکم اضافه وزن دارم.وقتی وزنم میره بالا موهام بشدت میریزن ولی زمانی که به وزن نرمال میرسم ریزشش قطع میشه خوب میشن.هورمون مردانمم بالاس.ایا این طبیعیه با افزایش وزن موها بریزه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه مگه؟اخه موهام چرب هم میشن

آره چربیه بالا باعش ریزش مو میشه بعدم نزار موهات چرب بمونن سریع شستشو بده چرب باشن بیشتر میریزن همون هورمون مردانه ام باعث ریزش میشه

خدایا خیلی شکرت   
2728
آره چربیه بالا باعش ریزش مو میشه بعدم نزار موهات چرب بمونن سریع شستشو بده چرب باشن بیشتر میریزن همون ...

البته ازمایشم دادم 200بود گلیسیرید خون.بالاس؟اگه هس درمانش چیه؟

یه دوست خوب، ایول! شنیدم داری با ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنی. خب دیگه، بهت یه توصیه دارم که ممکنه جواب بده.

اگه می‌خوای موهاتو تقویت کنی و از این ریزش مو خلاص بشی، فکر کنم قرص فیتو جوابتو بده. من خودمم استفاده کردم و خیلی راضی بودم. این قرص توش مواد طبیعی و گیاهی داره که به موهات انرژی می‌ده و از ریزششون جلوگیری می‌کنه.

حالا اینجا یه خبر خوب هم هست، می‌تونی این قرص فیتو رو از مالالیز بخری. برند فیتوفانر ایتالیایی از مالالیز در دسترسه، که خیلی خوبه. مالالیز این مکمل رو داره و تو میتونی از اونجا خرید کنی.

پس حتما امتحان کن و ببین چطوری بهت جواب می‌ده. به موهات عشق بیشتر بده و بزارنشون با انرژی و زنده‌ای بمونن! 💚💆‍♂️✨

https://malaliz.com/shop/supplements/phyto-phanere/