2726
میدونی طلا واسه روزای سخت خوبه ک محتاج میشی مثه پس اندازه قیمتشم میره بالاتر چی از این بهتر واسه ای ...

من عاشق چيزاي ريز ميزم

شايد بخاطر اينكه درشتا رو نميتونم بخرم

منم عاشق طلام ولي طلاهام همش ريزه ميزه هست و از لحاظ وزني كمه

چرا من زیاد طلا دوستندارم,😕😕😕ممکنه بخاطر سنم باشه؟

از ۱۷ سالگی تقریبا خریدم الان ۱۹ سالمه

هی بزور ب شوهرم میگم بفروششون

شایدم اینا رو دوستندارم🤔نمیدونم خوددرگیرم⁦🤦🏻‍♀️⁩😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم عاشق طلام ولي طلاهام همش ريزه ميزه هست و از لحاظ وزني كمه

من طلا خيلي عوض كردم برعكس خانواده شوهرم هيچ طلايي رو نميفروشن عوض نميكنن ميذارند كنار تازه ميخرن طلام اينقدرا گرون نبود راحت ميشد سرويس خريد يا النگو يا .....

سرمایه گذاری مطمئنی نیست با پیشبینی هایی که میشه ولی با حسرت خوردن در کل خودتونو اذیت میکنید

انشالله خدا برا ایشونو بیشتر کن

شما هم خونه دار شید و خدا مشکلاتتون رو حل کن

چرا حسرت میخورید الکی؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
چرا من زیاد طلا دوستندارم,😕😕😕ممکنه بخاطر سنم باشه؟ از ۱۷ سالگی تقریبا خریدم الان ۱۹ سالمه هی بز ...

به طلا به عنوان زینت آویزون کردن نگاه نکن به عنوان سرمایه برای روزهای سخت نگاه کن که بودنش نجاتت میده دستتو میگیره

میدونی طلا واسه روزای سخت خوبه ک محتاج میشی مثه پس اندازه قیمتشم میره بالاتر چی از این بهتر واسه ای ...

آره

ماهم الان به پول نیاز داریم،بزوووور به شوهرم میگم بفروششون

میگه همه رو نمیفروشم میگم من اصن دوستندارم،میخوام درشون بیارم

گفت در بیار

🤣تا الان فکر میکردم برا این در مقابل فروششون مقاومت میکنه که دوستداره من طلا داشته باشم

الان فهمیدم میخواد پس انداز داشته باشیم😕⁦☹️⁩😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

تو این گرونیه طلا منکه میگم طلا خوشم نمیاد (الکی مثلاً پولشو دارم نمیخرم )🥴

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
من طلا خيلي عوض كردم برعكس خانواده شوهرم هيچ طلايي رو نميفروشن عوض نميكنن ميذارند كنار تازه ميخرن طل ...

اره الان نميشه چيزي خريد نهاااايتش ي گل گوش

من هاشق النگو باريكم ولي ٦ تاش شده ٦٠ مليون

عاغا ول كن چرا ميدي شوهرت 

خب خودش خریده😕😂

2706