2733
2734

سلام خانوما من خونه م پارکت کردم احساس میکنم کف پا هی بهش میچسبه،باتی و بخارشو تمیزکردم،میترسم هرروز تمیز کنم خراب شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پارکتت درجش آ یک باشه خراب نمیشه.

فقط نیازی نیس هر روز بخارشو بکشی.یه تی حوله ای نم بسه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731
2738
هفته ای ی بار تمیز کن حالا تو خوبه فقط کف خونت پارکته من کله خونم چوبه....سقف و دیوارها دیوار کوبیه& ...

عههه چی باحال

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم