2703
2553

بچه ها این گیره هارو برای اولین دفعه درست کردم کلاسی اموزشی چیزی ندیدم همینجور از بی حوصلگی رفتم وسایلشو گرفتم درست کردم نظرتونو بگید خوب شده یا نه و اینکه اگه ایده ای دارید عکسشو بفرستید شکلشو درست کنم اخه زیاد ایده ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
حرف نداره چجوری درست کردی ؟😍😍😍

خیلی آسونه عزیزم فقط یکم حوصله میخواد اگه دوست داری ایدی تلگرامتو بده یا حتی تو گوگل بزن اموزشارو برات میاره اپارات هم کلی فیلمشو داره

خیلی خوشگله و با سلیقه ایی . با چه وسایلی درست کردی

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
خیلی خوشگله و با سلیقه ایی . با چه وسایلی درست کردی

ممنون عزیزم.ببین نگین و گیره و زنجیر میگیری.یه شکل روی خمیر در میاری و میچسبونی به خمیررنگینارو بعد با تفنگ حرارتی و چسب صنعتی چسبارو میریزی پشت نگینا وقتی که خشک شد یه شکل امادس.خیلیی اسونه و کاراشم میگن گرونه برای فروختن البته من از بیکاری درست کردم.تو گوگل یا اپارات بزن اموزش گیره یا تاج ژله ای دستورشو میاره

2706