2733
2734
عنوان

حاجت گرفتن از حضرت رقيه (س)

5394 بازدید | 42 پست

بچه ها تو رو خدا هر كي هر تجربه اي داره بياد بگه شهادت حضرت رقيه نزديكه 

مشكل بزرگي دارم كه هر نذر و چله اي امتحان كردم نشده

بعضي وقتا ميگم نكنه من بلد نيسم دعا كنم 

كممممممكم كنين بگين كسي از ايشون حاجت گرفته؟؟؟؟

لطفا براي حل مشكل من دعا كنيد 🥺😔🙏🏻

گلم جسارتا نماز میخونید؟؟؟

نماز نخوندن مانع حاجت روایی میشه. دعاهاتون به عرش نمیرسه😔

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گلمبرات ختم صلوات میزارم ان شالله به خواسته ات برسی

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
گلم جسارتا نماز میخونید؟؟؟ نماز نخوندن مانع حاجت روایی میشه. دعاتدن به عرش نمیرسه😔

اره عزيزم قبلا بكم تنبلي ميكردم بعضي وقتا ولي الان هشت ماهه اول وقت ميخونم همشو 🥺😔

2738
گلمبرات ختم صلوات میزارم ان شالله به خواسته ات برسی

مرسي عزيزم چقد مهربوني شما من ميخام متوسل شم به حضرت رقيه ولي بلد نيسم چطوري 😔

ی حاجت مهم زندگیمو ازشون گرفتم  انشالله حاجت روا شی

چطوري عزيزم چي گفتين بهشون؟نذر خاصي كردين؟!

مهمترين حاجت زندگيمه ابروم و ايندم در خطره 😔🥺

مرسي عزيزم چقد مهربوني شما من ميخام متوسل شم به حضرت رقيه ولي بلد نيسم چطوري 😔

فدات شم

هدیه به حضرت رقیه مثلا ب ی شیرخوارگاه کمک کن یا صلوات هدیه کن سخت نگیر عزیزم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
منم چله همه چی ذکر برداشتم ولی به حاجتم نرسیدم موندم چیکار کنم 

چله زيارت عاشىورا به روش ايت الله حقشناس هم امتحان كن

2706