2726
عنوان

وای دوست دارم خفه کنم پسرم و

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 106 پست
خیلی سخته خیلی ولی الان که خوابید ناراحتم که چرا دعواش  کردم

نه بابا ماهم ادمیم دیگه از کوره در میریم

اون صب که بیدارشه هیچی یادش نیست 

برو بخاب خودتم که اکه پسرت بیدار شد انرژی داشته باشی

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫
نه مطمئنم خودشم گفت اره زن بوده وای کارم داشته سه چهار ماه پیشم یه بار دیگه پیجشو گرفتم یکسال با اون ...

خب یبار بشین سنگاتو وا کن عزیزم

قایم موشک بازی که نیس زندگی،،وقتی دلخوری یا شک داری حرف بزن راجع بش

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یبار بشین سنگاتو وا کن عزیزم قایم موشک بازی که نیس زندگی،،وقتی دلخوری یا شک داری حرف بزن راجع بش

هر چی میگم فقط جوابمو نمیده یا میگه بس کن ناراحتیم مهم نیست واسش منو بچه میدونه حرصم میگیره ک یکلام  توصیح۶ نمیده

2728
هر چی میگم فقط جوابمو نمیده یا میگه بس کن ناراحتیم مهم نیست واسش منو بچه میدونه حرصم میگیره ک یکلام ...

اینقدر بدم میاد ازین اخلاق مردها

شوهرمنم منو بچه میدونه

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫

غداي خوب بهش بدهه سير بشه نچسبه بهت

بعدم از شيرشب بگيرش واقعا بعد از يك سالگي شيرشب لازم نيست تازه واسه دندوناشم بده

بعدم ارامش داشته باش ميدونم خسته اي خيلي سخته خدا انشالله كمكت كنه❤️

ديش ديري ديرين ماشالله
وای نگو توروخدا از دوازده ظهر  داره  راه میره خسته نشده یک ساعت تو تاریکی شیر دادم زخم شد ...

عزیزم درکت میکنم پسرمن دقیقا همین جور بود ماشالله خیلی پر انرژی دائما موقع خواب شیر می‌خورد این آخریها دلم ضعف میرفت مثل آدم روزه دارا یهو انگار یه ظرف آب سرد میریختن رو پشتم.

ببین احتمالا شیرت کم شده از یه طرف خودتو تقویت کن از یه طر فم پسرتو بیشتر به سمت غذا سوق بده سیرش کن غذای نونی سیب‌زمینی و.... تاکمتر شیربخوره دکترم ببری میگه یواش یواش از شیر بگیر حداقل یکی دو ماه طول میکشه برا رشدخود بچه هم بهتره چون الان بیشتر به غذا احتیاج داره تا شیر مادر 

میگذره پسر من الان تو 12 ساله تازه یکی دو ساله یک کم آروم شده موندم این همه انرژی رو از کجا میاره هزار ماشالله...

منم دخترم یه سالشه دیشب انقدر گریه کردم از دستش 

تمام روزو مشکلی ندارم فضولی کنه اما شب که میشه انرژیش بیشتر میشه هی گاز میگیره منو هی موهامو میکشه و میخنده 

اصلاهم کمکی ندارم داغونم داغون

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

منم دخترم یه سالشه دیشب انقدر گریه کردم از دستش  تمام روزو مشکلی ندارم فضولی کنه اما شب که میش ...

الهی فداش شم مثل پسر من 

من حوصله داشتما منتها این روزا عصبیم خیلی

2706