2733
2734
عنوان

وای دوست دارم خفه کنم پسرم و

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 106 پست
ده مدل غذا میپزم تف میکنه گیر داده به این شیر اگه شیر داده باشی می فهمی از ی جایی به بعد سر گیجه میگ ...

باید بگیریش

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
چه ربطی داره یه جمله یاد گرفتین راه میفتین تو هرتاپیک گله میگید؟ یعنی یه مادر حق نداره خسته باشه چو ...

اره والا همه فک میکنن مادر از فولاده 

ماهم ی آدمیم مث بقیه ک از نظر بدنی ضعیف ترم شدیم

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره والا همه فک میکنن مادر از فولاده  ماهم ی آدمیم مث بقیه ک از نظر بدنی ضعیف ترم شدیم

همونو بگو انگار مادر شدیم دور از جون همه دیگه باید بمیریم

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2738
ایول بهت  چند ماهته

عزیزم دنیا اومده ۲۰ماهشه در خدمت شما🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤣

ده مدل غذا میپزم تف میکنه گیر داده به این شیر اگه شیر داده باشی می فهمی از ی جایی به بعد سر گیجه میگ ...

نه عزیزم مجردم اره حق با شماست مادر نیستم  نمیدونم چقدر سخته درکتون  میکنم

ما به دنیا اومدیم ولی دنیا به ما نیومده  
2706