2737
2734

یعنی میدونه؟؟باورمنمیسه

فک نمیکردم اصلاراجب ضبط صداچیزی بدونه

من باچه جونوری دارم رندگی میکنم خدا😭

مبترسم خیلی چیراروازم پنهون کرده باشه که دونستنش به نابودی زندگیمون تبدیل شه

تو اولین نفری ک تاپیکت باعث شد فضولیم گل کنه برم تاپیک قبلتو نگا کنم

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه داره صداتوضبط میکنه حس کردی موقع حرف زدن بلندبلند بگو ضبط کن حافظه ات تموم نشه همچین چیزی بگو خلاصه همبدونه میدونی هم چیزی که ضبط کرده داغون میشه از حالت سکرت ..مخفی ...میادبیرون 

2738
نه😔دعواش میکردم ولی چراپاک میکنه به خودمم چیزی نمیگه چرااین برنانه رونصب کردی شایداصلانمیدونه من ...

مرسی از صراحتت😂

دو دلیل داره یا نمیدونه ک سریع پاک کن نفهمه 

یا میدونه و بروت نمیاره ک این خیلی خطرناکه حتما کلییییی ناراحت شده از دستت ک بنظرم بازم برو بپاک

There is GOD💚💚💚   ..                                               
ولی چرابه روم نمیاره؟!🤔 خودبرنانه رم حذف نمیکنه فقط تماساشو

رد گم کنیه میخواد مظلوم نمایی کنه که مثلا بلد نیست و تماسی هم نداشته.

شما وسط روز وقتی بیرونه بهش بزنگ صحبت کن شب بیا ببین تماستون هست یا خیر

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
اگه داره صداتوضبط میکنه حس کردی موقع حرف زدن بلندبلند بگو ضبط کن حافظه ات تموم نشه همچین چیزی بگو خل ...

نه اشتباه فک کردی

من توگوشیش ضبط صدانصب کردم

دیشب امتحان کردم زنگ زدم دیدم ضبط میشه

امروزمنتظربودم بیادوچک کنم دیدم هیجی نییا پاک شدن 

یه باردیگه خودن زنگ زدم ببینم ضبط میشه یاایرادازبرنانس

بعددیدم اره ضبط میشه

مس شوهرم خودش پاکشون کرده😔

رد گم کنیه میخواد مظلوم نمایی کنه که مثلا بلد نیست و تماسی هم نداشته. شما وسط روز وقتی بیرونه به ...

آخه ربطی نداره به تماس من صبح تاشب باصدنفرحرف میزنه باخونواده محل کار

بایدحداقل یه تماس میبودکه نبود

نه اشتباه فک کردی من توگوشیش ضبط صدانصب کردم دیشب امتحان کردم زنگ زدم دیدم ضبط میشه امروزمنتظربود ...

کارت زشت بوده...نکن اینکارارو دنبال چی توزندگیت سعی کن دنبال ارامش باشی نه تحقیقو آتو پیگیری 😉😉

2706