2733
2734
عنوان

بیاین تعریفهامونوازعشق بگیم🤩

126 بازدید | 30 پست

بنظرمن عشق واقعی همون شیرینوفرهادولیلی ومجنونن

تواین دوروزمونه بنظرمن عشق واقعی پیدانمیشه البته اینم بگماشوهرم خیلی خیلی دوسمداره جوری ک قسم میخوره بی من نمیتونه زندگی کنه امازندگیم انجورک دل من میخوادنیس چون واقعاادم بعضی وقتابخوادهم شرایطش پیش نمیادبقول شوهرم عشقی ک همش توش کادوو اس ام اس وبغلواین حرفاباشه عشق نیس وآدموکلافه میکنه توعشق بعضی وقتابایدفازدعواهم داشته باشه

بزن ب افتخارم کف دست قشنگرو👏👏👏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عشق یعنی واست غذا بخره ببنده ب خیکت

حافظ سوره قل هو الله احد   راهنمايي که بودم يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيه يه حيوون حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟!هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد.يه دوست داشتم اسمش سميه بود کپ پنگوئن بود هميشه هم مثل پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ بذار باشه يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن.يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيه هر چي بودن اِلا آهو يکيشون که کپ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد لب شتری ک خوب بود بضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره. معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده

عشق واقعی ینی حتی نگا کردن بهش با لذت باشه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

بنظرم عشق اینکه کسی برای رسیدن بهت تمام تلاششو میکنه حتی اگه‌ هربار یه دیوار جلوی راهشو سد کنه و هرکاری میکنه هرکاااااری  تا اینکه تو رو بخندونه و خوشحالت کنه

عشق ینی عشق‌ من با همه این تفاسیر...😍

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

عشق یعنی طرف مقابل رو باتمام خوبی ها وبدیهاش بپذیری و دوسش داشته باشی ،بی هیچ قیدوشرطی.مثل عشق مادر به فرزند که حتی اگه بچش بد عالمم باشه بازم عاشقشه.غیراز این میشه دوست داشتن که اونم درجه داره از کم تا زیاد

2706