2703
2553
عنوان

هروقت با شوهرم بحث میکنم و جوابشو نمیدم میرم رو دور تند کار کردن 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 42 پست
مال بی کنترلی رو عصب هاس

وای بعضی اوقات خوبه بیشتر وقتی اتفاق میفته که کار زیاد هم دارم  مثل برق وباد کارام تموم میشه بعدش انگار اعصابم آرم شده

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
وای بعضی اوقات خوبه بیشتر وقتی اتفاق میفته که کار زیاد هم دارم  مثل برق وباد کارام تموم میشه بع ...

دقیقا منم همینم عزیزم اگه بدونی نیم ساعته چ کارایی کردم واقعا تو حالت عادی خییییلی طول میکشه

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هروقت باهمسرم بحث میکنیم وناراحت میشم تند تند کارامو انجام میدم یعنی یه دقیقه نمیشینما فقط کار کار خخخخخخخ الانم هروقت کارام زیاد میشه یه بحث الکی راه میندازه تا زودتر کارا پیش بره 😒☹

2720
یه نیروی کمکیه🤪 اینطوربهش نگاه کنیم بدهم نیست😂😂😂

احه خیلی زور داره مثلا من شوهرم و تهدید میکنم الان خونرو ترک میکنم بعدش سریع پامیشم تا اونجایی ک میتونم میشورم میسابم تو نگاه شوهرم میخونم ک میگه اره جون عمت تو میری ایز اینجا اخه 😐

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
منم هروقت باهمسرم بحث میکنیم وناراحت میشم تند تند کارامو انجام میدم یعنی یه دقیقه نمیشینما فقط کار ک ...

🤣🤣🤣🤣

منم 😐 اینقددددر حرف میزنم تا دعوا بالا میگیره

چون توی عصبانیت قدرت کلامی خانمها وقدرت فیزیکی آقایون چندبرابربیشترمیشه برای همین میگن اینطورموقع خودتون کنترل کنید چون گاهی عواقب خوبی نداره❗❗❗❗

چون توی عصبانیت قدرت کلامی خانمها وقدرت فیزیکی آقایون چندبرابربیشترمیشه برای همین میگن اینطورموقع خو ...

اوهوم دقیقا

2714

منم همینم ظرف میشورم عین چی اصلا نمیفهمم کی تموم شده تازه اینقدم میکوبم ب هم ک نگو خونه رو میکنم عین دست گل در روزهای عادی اینکارا تو ی هفته هم تموم نمیشه 

خدایا شکرت 🤗
احه خیلی زور داره مثلا من شوهرم و تهدید میکنم الان خونرو ترک میکنم بعدش سریع پامیشم تا اونجایی ک میت ...

نه همچین حرفی نمیزنه مسئله اینجاست که مشکلاتمون حل نشده باقی می‌گذاریم دوباره دفعه بعدی سو تفاهم پشت هم تکرارمیشه مثل آتش زیرخاکسترکه دوباره بهش می دمیم دنبال حل مسئله نیستیم

نه من تاته حرفومشکلودرنیارم ولکن نیستم جوری که دلخوری تودلامون نمونه حتی اگه ناراحتمم کنه شدیدباز اول اروم باهاش حرف میزنم اونم حرفاشومیزنه...ازاونجاکه من یکم شیطونم ویکم اهل تلافی تا دلم خنک بشه شب موقع خواب تحویلش نمی‌گیرم اونم ای میسوزها