2737
2734
ی خورده عصبیه   ولی تو جمع مودبه

عزیزم میشه بگی منو😭😭😭😭

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم گلم   دست اون بالاییه😊  دعای خیر میتونم برات بکنم خدایا تورو بحق علی اصغر  ...

ممنون ...لطف داری 🥰🥰🥰

اللهی آمین 🤲🤲

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2728
بعضی اوقات سردی  حوصلشو نداری😶 و این ناحالتش میکنه

گلم من کی ازدواج میکنم؟

فامیله یا غریبه؟ شغلش چیه؟

وضع مالیش؟

برای حاجت رواییم دعا کنید یه مشکل خیلی خیلی بزرگ برامون پیش اومده نذر امام حسین کردم به حق این روزای عزیز اگه حاجتم برآورده بشه نذرمو ادا کنم تروخدا به حق ۱۴ معصوم نفری ۱۴ صلوات به نیت رفع مشکل من بخونید التماس دعا ازتون دارم 🙏🙏
حس شوهرم بمن؟حس خانواده شوهر بخصوص جاری و مادرشوهر؟مادرشوهر منو دوس داره یا اونو؟ ما بچه دار میشیم؟ ...

بسیار دوستون دارن

جدیدا ازتون دلسرد یا ناراحت شدن مقداری. 

از طرف جاری حس مثبتی دارم ولی از طرف مادر شوهر خیر. جاریتونو. جاریتون عروس اولی هستن؟

بله بچه دار میشید ولی نه به این زودی ، حدود یک سال دیگه الی نیم. ولی خیلی پیگیر این قضیه هستید و مشتاق. جنسیت رو دختر حس میکنم. 

مهاجرتی حس نمیکنم. عمل زیبایی فعلا نه. 

لبخند یادت نره :)
2738
بسیار دوستون دارن جدیدا ازتون دلسرد یا ناراحت شدن مقداری.  از طرف جاری حس مثبتی دارم ولی از ط ...

سلام عزیزم میشه خصوصیات اخلاقیمو بگی و اینکه حست میگه عشقم برمیگرده یا نه؟

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
سلام عزیزم میشه خصوصیات اخلاقیمو بگی و اینکه حست میگه عشقم برمیگرده یا نه؟

خونگرمی. اعتمادت زود جلب میشه به دیگران. با انگیزه ای 

بله مجددا برمیگرده 

لبخند یادت نره :)
خونگرمی. اعتمادت زود جلب میشه به دیگران. با انگیزه ای  بله مجددا برمیگرده

😃😃میتونی بگی حس میکنی حدودا کی برمیگرده؟

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
تو این سه ماه اخیر حس نمیکنم ولی اگر برگرده هم از طرف شما جذبی حس نمیکنم

عه☹خب ممنون☹💖