2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای هربیمار دوتا هوشبر نیازه دکتر بیهوشی بالاسر بیمار نمیمونه و هوشبر باید علائمش و ... چک کنه😕

اون خانوم راس میگفت

استخدامی زیاد نمیگیرن واسه هوشبری

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

دانشجو پزشکی هم در ارزوی حقوق 🤕🤒😭

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2738
استغفرالله راس میگی؟

واقعنی  سال چهارم هستم سه سال دیگه تموم بشه ببینم اخرش حقوق میدن یانه البته مث اینکه دو ستل دیگه ترمی ۸۰۰ میدن 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
یعنی چی😟😟😟😟

حالا عزیزم چرا انقدر ناراحت شدی اگه میخوای بیتی مزشکی نگزان نباش 

دانشجو های پزشکی تقریبا تا سال ۶ حقوق نمیگرین بعد اون حدواد۸۰۰ تومن بعدش بستگی به خودشون و محل کارشون داره 

حالا عزیزم چرا انقدر ناراحت شدی اگه میخوای بیتی مزشکی نگزان نباش  دانشجو های پزشکی تقریبا تا س ...

نه میرم نمیتونم بمونم هم خستم هم نظام قدیمم 

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

اها هر چی که به صلاحت هست همون بشه ایشالله

2706