2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عاقا اگه حذف کاربری میکنین قبلش به دوستاتون اطلاع بدید من الان کُلی وقته از یه نفر بی خبرم‌ 

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
عاقا اگه حذف کاربری میکنین قبلش به دوستاتون اطلاع بدید من الان کُلی وقته از یه نفر بی خبرم‌ 

دوستی ندارم

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
دوستی ندارم

☹☹ چه بد

من فقط همون دوست رو داشتم اونم بی خبر رفت 😑

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
نمیدونم یکیو تگ کن  @نی_نی_یار_شب   میخواد کاربریش حذف شه 🙂

چقد طول میکشه ؟

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
@نی_نی_یار_شب   لطفا کاربریمو حذف کن

بیا واس من تگ کن

منم واس تو تگ میکنم😊

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
2706