2737
2734
عنوان

مشکلتون باجاریهاتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 31 پست

هیجوقت پشت سر خانواده ی همسرت به جاریت حرفی نزن..کلا درمورد هیجی باهاش حرف نزن..اگرم خطایی ازش دیدی به کسی نگو اصلا..

درد و دل ممنوع..

مهربون باش ولی محتاط..

جاری و باجناق فامیل نمیشن..

در کل خودت باش ..

کسی که ذاتش پلید باشه دیر یا زود دستش رو میشه.دیدم که میگم

سوگلی خدا منم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بستگی به جاری و خانواده شوهر هم داره و البته خود آدم من عروس دومم و با جاریم قهر و قطع ارتباطیم البته تو این جریانات خانواده شوهرم با فرق گذاشتنا و بی احترامیاشون ب من جلوی جاری مقصرن چون نمیخواستن دو تا عروس صمیمی بشن خیلی ب این مسئله حسادت میکردن بیشتر خواهرشوهرم،،، شما هم سعی کن حسادت نکنی دخالت اصلا نکن و عادی باش اول کار هم اصلا صمیمی نشو صبر کن ببین چطور آدمیه کلا زیاد اومدنش واست مهم نباشه از ذهنت بیرونش کن

2731
بزرگه ایی جاری چندمی؟

بزرگه ام 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2738
مشکلی بینتون به وجوداومده ونکته ایی هس بهم بگین که به کارببرم تاکدورتی ایجادنشه؟

یه چیزی بگم من با برادر شوهر خیلی صمیمی هستیم همدیگرو خیلی دوس داریم قبل اینکه ازدواج کنه ازم خواهش کرد اگه چیزی شد به دل نگیرم منم ازش خواهش کردم اگه چیزی شد دخالت نکنه وقتیم جاریمو دیدم بهش گفتم هرحرفی در مورد من یا از طرف من بهت گفتن بیا از خودم بپرس تا الان خدارو شکر هزار مرتبه شکر هیچ اتفاقی بینمون نیفتاده نمیدونم شایدم چون برادر شوهرمو دوسش دارم خیلی چیزارو نمیبینم البته جاریمم خیلی خانومه

2706