2733
2734
عنوان

بیاین از اوصاع الن خونه زندگیتون بگید تمیزه یا نامرتب

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 63 پست
من کهشوهرم اصلا تو کار خونه کمکم نمیکنه اسم پرده هم بیارم دعواست هرسال خودم یواشکی درمیارم میشورم تا ...

من اگه از ارتفاع نترسم خودم میکنم وصل میکنم.. فوبیای ارتفاع دارم..حتی ارتفاع یک متری

مث گله خونم. البته همش درطول روز درحال تمیزکاریم چون یه بچه دوساله دارم ک کثیف کاری میکنه و ریخت و ...

وقتی انگشتاشو ب تلویزیونی ک تازه تمیز کرده میزنه یا جیزی میخوره ب جایی میماله عصبی نمیشه؟من میزام شیشه است زیرش گله خشکه اگ گلا رو بردارم زشت میشه هر روز گل خشکارو میریزه زمین😣لک انگشتاش رو همه جا هست  ینی همش دستمال دستمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره دقیقا منم روزی ی شاعت ی ساعتو نیم همیشه خونمو تمیز میکنم جارو دوروز در میون اما نطافت کلی هرشب ...

منم همینم نمیذارم کارهام بمونه رو هم دیسک نداشتم بیشتر از ی ساعت وقت میذاشتم نمیتونم ولی دیگه بیشتر بازم شکر خدا زندگیمو جمع میکنم

وقتی انگشتاشو ب تلویزیونی ک تازه تمیز کرده میزنه یا جیزی میخوره ب جایی میماله عصبی نمیشه؟من میزام شی ...

من اکثر میزام چوبیه.

ازبس بهش گفتم دستات ک کثیف شد بعداز غذا یاخوراکی به جایی نزنی فوری میگی ماماتی دستا دستا 😂😂ولی خب بالاخره کثیف میکنه

2731
راهش اینه هر روز ی ساعت برا خونت وقت بذاری من دیسکم دارم از وقتی کرونا اومده کارگر نمیگیرم خودم انجا ...

اتفاقا منم خیلی کمر درد دارم اما دوتا بچه دارم من جمع میکنمواونا میریزن‌ولی کلا انرژی ندارم دست خودمم نیس قبلا همیشه خونم تمیز و مرتب بود 

من اکثر میزام چوبیه. ازبس بهش گفتم دستات ک کثیف شد بعداز غذا یاخوراکی به جایی نزنی فوری میگی ماماتی ...

منم میزام چوبیه استخونیه  اما لک انگشتاش حتی اگ تمیزه تمیزم‌باشع میمونه دقیقا مث رو شیشه چوبم لک میشه

کم خون نشدی ؟ ویتامین D بدنت روحتما چک کن اسفناج بادام تخم مرغ بیشتر استفاده کن 

هم کم خونم هم ویتامین دی بدنم پایینه قراره برم دکتر حالا اینا که هیچ میترسم قند داشته باشم یا تیرویید 

2738
دخترم دارم از پوشک میگیرم جیش کرده بود رو فرش کوچیک اتاقش شستم ظرف شستم نرغ و ماهی شستم فریز کردم جا ...

دختر چن وقتشه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
چند سالته ؟ اگه تحرکت خوبه دیابت بعیده 

۲۶سالمه نه بابا تحرک چی اول از دست کمر درد حالا جدیدا هم سرگیجه باور کن هیچکی اندازه من انرژی نداشت کلا انگار شدم یه ادم دیگه هیچ جونی تو تنم نیس باورکن میترسم ازمایش بدم

افرین بهت👌 فقط یه سوال شامپوفرش میزنی فرشت همونطور نرم باقی میمونه یا چِقِرمیشه؟

فقط لکه هاشو زدم شاید کلا س تا لکه داشت کوچولو قشنگ سابیدم بدم با دستمال پاکیدم ن نشد

منم گل پسرم ک میخوابه میام همه کارامو انجام میدم جارو برقی و هم میزارم وسط سالن صبح ک بیدار شدم اولین کار جارو ...😁😁😁همیشه هم همه جا تمیزه 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706