2737
2734
عنوان

کیا مث من ساده‌ن☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 38 پست
خدا نکنه قشنگم. اینکه زودرنجم و وقتی ناراحت میشم رک و صریح حرف میزنم اینو چکار کنم. مثلا بقیه با شوخ ...

یه مشاورم بری برای زودرنجی خیلی خوبه اما دنیا دوروزه اصلا هیچکس و هیچ چیز ارزش ناراحتی نداره.حرفای بقیه برات مهم نباشه عزیزم.بیشتر ازینکه درگیر حرفای بقیه باشی یا ببینی منظوری داشتن یا متلک گفتن به خودت فکر کن به ارامش خودت به اینکه این ادم اصلا ارزشی داره جوابشو بدی یا ندی.هیچکس تو دنیا به اندازه خودت مهم نیست اینو همیشه آویزه گوشت کن یکم خودخواهی بد نیست. تمرین کن از همین فردا اما نا امید نشو ببین یک ماه دیگه اصلا یه ادم دیگه شدی .توکلتم به خدا باشه😘😍🥰

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
دقیقا مشکلم همینه. چکار کنم ک بتونم حرفمو با شوخی بگم.. من یا رک حرفمو میزنم و قهر میکنم یا ساکت میش ...

ببین فقط با خودت تمرین کن که دفعه بد مثلا چی گفتن تو چی بگی .کم کم حاضر جواب میشی و زبونت باز میشه و یه جای اون فکرها بدردت میخوره 

یکبار دوبار جواب بدی قلق میفته دستت 

میفهمی جواب دادن با خنده چقدر طرف رو بیشتر میسوزونه تا اینکه با قهر و ناراحتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو حموم تازه یادم میاد چی باید بهشون میگفتم

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
2738