2737
2734
عنوان

چرا کاربریمو تعلیق کردین خدایی خیلی نامردین

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 23 پست
اینجا عاشق کتک کاری و تاپیک بزن بزن و دعوا و افسردگی هستن همین الانم به یک بنده خدا دیگه گیر داده ب ...

اره والا

لطفا واسه حل شدن مشکلم حتی اگه شده یدونه صلوات بفرستین ممنون😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه اعصاب میزارن واس ادم

خخخ الهیی

مامان بزرگم میگفت توجه آدمارو از رو کاراشون بفهم نه حرفاشون‌،نگاه کن ببین اولویت چندم آدمایی تا یهو به خودت نیای ببینی تمام خودتو گذاشتی وسط درحالی که هیچوقت مهمترین نبودی،میگفت به خودت احترام بزار تا بهت احترام بزارن!میگفت مثل ما نباش انقد بودیم که بودنمون به چشم نمیاد دیگه :)! تیکر همینجوریه.. برای رسیدن ب چیزی ک میخوام بدونم چقدر زمان میبره :) در ضمن تیکر سالگردمونم هست :)❤ تیکر ششمین سالگرد دوستیمون :)🤍
2728
بفرمایید 

😍😍😍😍😍😍😍عزیزدلممممم چقدر خوشگلی البته خودت از عکس پروفایلت خیییییلی خوشگل تری عاشق موهات شدم🤩🤩🤩

لطفا واسه حل شدن مشکلم حتی اگه شده یدونه صلوات بفرستین ممنون😔💔
2738

اوپرا جونم عکس گذاشتی میشه منم ببینمت تولوخدا

@اوپرا    

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.