2733
2734
عنوان

آبله مرغون کلافم کرده کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2340 بازدید | 37 پست
آویشن دود بده خشکشون میکنه.عنبرنسا هم ک پیداکنی دود بدی عالیه.ولی زن عمو من بچهاش همه گرفته بودن با ...

کلی دارو شوهرم گرفته واس دود دادن گلو درد شدم من  

بلدم نیستیم دود بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم یک حمد برام بخون خدا خیرت بده الهی یک هفتس با بچه کوچیک به این وضع افتادم طفلی مامانم هلاک شد

چشم عزیزم حتما

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

زیرش روشن کن بزار توو اسفند دود کن.یکم ک  دود کرد بردارش.خودش اروم اروم دود میده.اگ خاموش شد باز اینجوری روشنش کن.لباساتم دربیار ی جای دربسته مث حموم یا دستشویی.اروم اروم دود میکنه .مثلا حموم باشی اروم دود میکنخ توام دوشتو بگیر یا حموم بشور.توو دودش بمون بزار جذب بدنت بشه.ریه ات اذیت میشه دهن و دماغتو ببند حتما

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
2728

اویشن هم همینطوری.یذره بسوزون بزار دودش پر بشه یجا بعد لباسات دربیار برو بمون اونجا.دارو گیاهی بیشتر جواب میده بنظر من.

مادرشوهر من بسکه پنی سیلین زده برا ی سرماخوردگی ساااااده الان باید کلی دارو بخوره.تازه دیگه پنی سیلین تجویز نمیکنن انقد میره دکتر و میاد ادم عصبی میشه

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 

بعدم دم کرده چای کوهی پونه آویشن و یکم زنجبیل درست کن هرروز بخور بجای چایی.ما ک دکتر نمیریم زیاد.بااینا شوهرم ی روزه خوب میشه بخدا مریض باشه

مادرشوهرم زونا بود ولی کوچیک و بزرگ ابله مرغون ازش گرفتن خودم نمیدونم ابله مرغونم یا زونا خیلی درد ...

عزیزم فقط خنکی بخور تا رد شه.دوم راهنمایی بودم گرفتم یادمه فقط هندونه میخوردم

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
زیرش روشن کن بزار توو اسفند دود کن.یکم ک  دود کرد بردارش.خودش اروم اروم دود میده.اگ خاموش شد با ...

ممنونم باورت میشه همه اینکاررو میکنم به اضافه کلی چیز دیگه

ولی دیشب تا صبح پر پر زدم از سوزش و خارج

کل لباسامو دراوردم راه میرم فقط اصلا نمیتونم دراز بکشم

2738