2733
2734
عنوان

مرخصی زایمان تموم داره تموم میشه

183 بازدید | 13 پست

چکار کنم با وجود دوتا بچه ؟کلی کار ریخته سرم 

برنامه غذایی 

تمیز کردن خونه 

شما بودین تو ده روز باقی مونده چه میکردیم؟ 

خدایا وقتی نامه اعمالم به دستم میدی تو چشمام نگاه  نکن من شرم دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم این مدت خیلی خودتونو اذیت نکنین...تقویت کنین و خوش بگذرونید...کارای غیر ضروری هم بیخال شین

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2731

عزیزم دیگه ب هر حال تموم میشه

شمام روال زندگیت اینطوره

الان ب اندازه ی مدت غذا درست کن و فریز کن

فقط در بیاری گرم کنی

بعدم شبا کاراتو انجام بده قبل خواب 

پنجشنبه ها رو اختصاص ب نطاقت و کار

جمعه ب خانوادت 

2738

بچه ها کسی هست کارمند باشه شوهرش هم هیچ کمکی نکنه  همیشه غذاش آماده باشه و خونش تمیز باشه به همه کاراش برسه ؟راز موفقیت بگین توروخدا

بچه ها کسی هست کارمند باشه شوهرش هم هیچ کمکی نکنه  همیشه غذاش آماده باشه و خونش تمیز باشه به هم ...

اخی...

خب شما میتونی بعضی چیزا رو از قبل اماده کنی...مثلا بادمجون سرخ کرده و نخود و لوبیای پخته و سبزی خورشتی سرخ شده و مواد فلافل و...بزاری فیریزر ...مثلا بعضی غذاهاتو تو زودپز بزار ...اگه میتونی چیزایی مثل کالباس و..خونگی درست کن که احتیاجی هم به پختن نداشته باشه و ساندویچی یا هرجور دوست دارین بخورین...هر غذایی هم حداقل  اندازه دو وعده درست کن...هفته لی یه بار هم از بیرون غذد بگیرین

خیلی غذای مقوی و خرما و..بخور که انرژی بگیری

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
اخی... خب شما میتونی بعضی چیزا رو از قبل اماده کنی...مثلا بادمجون سرخ کرده و نخود و لوبیای پخته و س ...

ممنونم اره فکر پیشنهاد خوبی دارین.  از صبح میزنم دنبال پختنی حبوبات و درست کردن کالباس 

ممنونم خانم مشاوره 

ممنونم اره فکر پیشنهاد خوبی دارین.  از صبح میزنم دنبال پختنی حبوبات و درست کردن کالباس  م ...

قربونت عزیزم🌹