2737
2734
ما اینجا بهشون میگیم توستر نه ما فقط یعنی انگلیسی‌ها.  

درسته اونام توستر میگن بهشون ولی توستر نون، توستری ک خانما میگن یه چیزی شبیه منظورم شکل ظاهریشه مثل مایکروفر ومایکروویو 

چی سرچ کنم، مثلا مرغ نمیدونم چندساعت چند درجه، یا کیک هرچی درجه و ساعت بلد نیستم، یا میسوزه یاخام

من یکبار توش کیک درست کردم با ظرف پیرکس. معمولا ۱۵۰ درجه خوبه‌ و تایم هم ثابت نیس. مثلا بعد ۳۵ دقیقه چک کن با خلال دندونی... المنت بالا هم لازم نیس فقط پایین باشه. نهایت وقتی پخت روش رو فقط ۵ دقیقه المنت بالا بذار 

مرغ.... کلا تایم ثابت ندارن. اینا تجربیه خودت امتحان کن دستت بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توسترمن، سیخ 6تا داره واسه دل و جگر اینا، جوجه گردون داره واسه کتف و بال و مرغ کامل، سه تا صفحه فلزی ...

مارکش چیه عزیزم

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
2731
من مارکش این نیست اما خیلی به کارم میاد همیشه راضیم 

چی درست میکنی توش چه جوری مثلا من دناشو نمیتونم درست تنظیم کنم 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2738
اروپا... 

عزیزم منظور آون توستره مثل فره تقریبا

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
توسترمن، سیخ 6تا داره واسه دل و جگر اینا، جوجه گردون داره واسه کتف و بال و مرغ کامل، سه تا صفحه فلزی ...

عزیزم مارک توسترت چیه؟

و چند لیتری هست؟

قیمتش چند گرفتی؟

ببخشید سوالام زیاد شد دنبال یه توستر خوب برای خرید هستم

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
درسته اونام توستر میگن بهشون ولی توستر نون، توستری ک خانما میگن یه چیزی شبیه منظورم شکل ظاهریشه مثل ...

ماکروفر مثل اون توستر نیست ,اون توستر المنت داره و میشه آلومینیوم هم توش گذاشت اما تو ماکروفر امکانش نیست

2706