2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
۱۳۵۰

من هر جا میرم هی فک میکنم فاکتورا غلطه سوادم نم کشیده ریال تومنم درهم شده یا نمیخوام باور کنم نمیدونم حالا تو بمن بگو منظورت ملیونه؟

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
2738
بله یک مایونو سیصدو پنجاه تومن

قلبم، احساس شکست عشقی بهم دست داد ازونا ک باید برم توکار غارتنهایی وتزریقو اینا

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
مدلش فرقی نمیکنه ؟ازین ساده هاش گرفتم

نه همون ساده هاش کافیه، من الان نزدیک به شیش ساله هارد استفاده می کنم هیچ مشکلی برلم پیش نیومده 

جایی که تفاوت مارک هارد معنا پیدا می کنه، وقتیه که بخوای هی اینور اونور ببریش از دستت بیفته، مثلا یه مارک ممکنه در اثر ضربه یکم کمتر اسیب ببینه.

ولی در کارکرد و سرعت وسترن دیجیتال بی نقصه، مشکلی ازش ندبدم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
نه همون ساده هاش کافیه، من الان نزدیک به شیش ساله هارد استفاده می کنم هیچ مشکلی برلم پیش نیومده  ...

خیلی ممنونم نه من استفاده خاصی ندارم فقط واسه نگهداری فیلمو عکسای بچم میخوام ۶ ماه یبار بریزم روش نه جابجایی نه ضربه 

2706