2733
2734
عنوان

کسی میدونه کار هنری یا غیرهنری که سود داخلش باشه چی هست!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 32 پست
عزیزیم لجز ارایشگری  فعلا هیکدوم از هنرها سود نداره اگر داره من خبر ندارم اخهه خودم  نزدیک ...

اخه ارایشگری توی این وضعیت کرونا چطور میشه رفت انجام داد؟ 

من اصلا جرأت نمیکنم. حتی کارای خودمم توی خونه خودم انجام میدم. اینقد انجام دادم حرفه ای شدم... 😂

بیشتر کار اینترنتی مد نظرم هست. یعنی یه خدمات یا چیزی رو اینترنتی برسونم دست مردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=156236506]اخه ارایشگری توی این وضعیت کرونا چطور میشه رفت انجام داد؟  من اصلا جرأت نمیکنم. حتی کارای خودم ...[/Q  نمدونم تحقیق کن من خوراکی بسته بندی مکنم میفروشم از هنرها  سودی نداستمـ

تو اینستا میتونی یه عالمه پول دربیاری 

من تو یه پیج هایی که میرم کیف میکنم که چجوری دارن پول درمیارن از یه هنر ساده همین نقاشیو میتونی خیلی خوب پول دربیاری اگر بلد باشی 

پیج احمد کلاته رو ببین 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
مگنت یخچال با خمیر چینی به نظر من خیلی فروش داره البته اگر کارت خوب باشه

مگنت واقعا میخرن؟ سخت نیست؟ اخه خمیرچینی کیفیتش پایینه. اونایی که فروش دارن اکثرا از خمیر فیمو استفاده میکنن. 

2738
[QUOTE=156236506]اخه ارایشگری توی این وضعیت کرونا چطور میشه رفت انجام داد؟  من اصلا جرأت نمیکنم ...

چی دقیقا

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
[QUOTE=156236506]اخه ارایشگری توی این وضعیت کرونا چطور میشه رفت انجام داد؟  من اصلا جرأت نمیکنم ...

وای میشه بیشتر توضیح بدین؟ من ب این موضوع هم فکر کردم اما نمیدونم دقیقا باید چیکار بکنم. دقیقا چیو بسته بندی کنم و به کجا بفروشم

مگنت واقعا میخرن؟ سخت نیست؟ اخه خمیرچینی کیفیتش پایینه. اونایی که فروش دارن اکثرا از خمیر فیمو استفا ...

فروش زیاد داره خانمها زیاد میخرن از این چیزها با خمیر فیمو درست کن سخت که هست مثل نقاشیه با تمرین کارت بهتر و بهتر میشه

تو اینستا میتونی یه عالمه پول دربیاری  من تو یه پیج هایی که میرم کیف میکنم که چجوری دارن پول د ...

نقاشی رو چجوری در بیارم ازش پول؟ من نقاشی های بچگونه و ساده خیلی دوست دارم بکشم روی بوم. نمیدونم فروش میره تو اینستا یا ن؟ 

نقاشی رو چجوری در بیارم ازش پول؟ من نقاشی های بچگونه و ساده خیلی دوست دارم بکشم روی بوم. نمیدونم فرو ...

برو تو پیج احمد کلاته خیلی چیزا یاد میگیری ازش 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
مشتری چجوری جمع کنم؟ فروش چی؟ 

بین فامیل 

تو اینستا 

مغازه ها 

و هر جور ک خودت دوست داری 

چیزای نمدی و عروسک روسی 

قبل از کرونا مغازه ی لباس بچه داشتم ولی بخاطر کرونا جمع کردم .حالا فروش اینترنتی دارم از بدو تولد تا ۱۵سال
2706