2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا من استفاده ميكردم همشم ماركاي خارجي 

تا دو ماه پيش عفونت كردم رفتم دكتر 

بهم گفت اصلا استفاده نكن ضرر داره 

فقط صايون وشامپو بچه استفاده كن

الان دو ماهه استفاده ميكنم راضيم 

2738
شامپو بچه خوبه

من مارک فیروز میزنم نزدیک دوساله

راستش من فقط‌ قبل وبعد از،رابطه برای استفاده میکنم.شاید هفته ای سه چهار بار

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
شما ک بارداری میشه برای منم دعا کنید منم مادر شم

انشالله عزیزم باردار میشی فقط استرس رو از خودت دور کن🙏

برات ۳ تا صلوات فرستادم به نیت بارداریت🌷🌷

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

من دخترم.‌ دکترم بهم گفت روزی دوبار بزن عفونت داشتم زدم دیدم بدتر شده اصلا انگار باعث میشه رطوبت اونجا بیشتر و زودتر حس کثیفی کنم

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
والا من استفاده ميكردم همشم ماركاي خارجي  تا دو ماه پيش عفونت كردم رفتم دكتر  بهم گفت اص ...

اتفاقا من عفونت قارچی داشتم ی بار برام نوشت با دو بار استفاده خوب شدم

چندمین کاربری🌹🕸🦋
2706