2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا چرا فکر میکنین یه انسان میتونه ایندتونو بگه؟پس قدرت خداچی عزیزم؟واقعا مثلا فکر نمیکنی اگه بخواد میتونه همه احتمالاتو بهم بریزه؟به نظرم به جای حس شیشم دعا کن به خیر بگذره تاثیرش خییلی بیشتره 

حسم میگه مجردی بین سن 21 سال... خانواده مخصوصا به مادرت خیلی اهمیت میدی خانواده کم جمعیت...عاشق کسی ...

به تیپت و این چبزا اهمیت میدی... از کسی خوشت اومده که خب برای همین تو فکرته و امید داری ببینیش فردا 

واقعا چرا فکر میکنین یه انسان میتونه ایندتونو بگه؟پس قدرت خداچی عزیزم؟واقعا مثلا فکر نمیکنی اگه بخوا ...

نه نمیگیم صددرصد حرف ی حس ششمی درسته باور کن من خودم از رو قبول دارم و اعتقاد دارم به اینایی ک میگی ولی ی چیزهایی هم برای کسایی مث من ک نگرانن اینجوری اروم شون میکنه بله ما دعا مونو میکنیم می سپریم ب خدا ولی برای اروم کردن خودمون اینم نگا میندازیم 

به تیپت و این چبزا اهمیت میدی... از کسی خوشت اومده که خب برای همین تو فکرته و امید داری ببینیش فردا& ...

کاملا ۵۰ ۵۰ گفتی نه این نیست ک کسی ک خوشم اومده رو میخوام فردا ببینم یا نه 

همه موارد اینجور گفتم یا بیشتر درست بودن

با الف ازدواج میکنم یا س 

کی میاد خواستگاری؟؟؟کی ازدواج میکنم.......دوسم داره؟؟؟به ازدواج با من فکر میکنه؟؟؟خانوادش راضی هستن؟؟؟؟ از بین 125 نفر چندم میشم؟ چرا پیام نمیده؟؟؟