2737
2734

جک شعر تیغ زدن مردم ساده

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا

یه دوستی داشتم ۶سال دعا زد واس یه پسری هر دعا نویسی ک فکرشو کنی رفته بود حتی خارج‌از کشور هم براش فرستاده بودن هیچ تغییری نکرد

💚💚💚💚الحمدلله استغفرلله لا اله الا الله💚💚💚💚
2738
همش الکیه  حتی یک درصد هم حرفاشون راست نیس من پارسال پیش یکی رفتم مشتی چرت وپرت گفت  ...

ولی من یکی برام گفت واقعی واقعی درومد حتی چیزایی که به هیچکس نگفتم رو بهم گفت

چون گفتید هر چیزی بلدم بگم ... میگم. من بلدم و دیدم که تا به حال نشده کسی بتونه با استفاده از این چیزا گره ای از کار خودش باز بکنه و یا توی دراز مدت براش مفید بوده باشه. تکیه به این چیزا سیر طبیعی زندگی رو به هم میزنه. تعادل زندگی رو خراب میکنه  . بخش زیادی از زیبایی های اطرف ما در گرو جاری بودن در زمان حال هست . دونستن آینده ، به شکلی دوستان فالگیر انجام میدن ... دردی رو دوا نمیکنه. من شخصا میرم دنبال قوی تر شدن و تواناتر شدن. به این شیاد ها هم نه امید دارم و نه اعتقاد

چون گفتید هر چیزی بلدم بگم ... میگم. من بلدم و دیدم که تا به حال نشده کسی بتونه با استفاده از این چی ...

بله این کاملن درسته ولی وقتی ادمایی دورت باشن که توروت خیلی باهات مهربون باشن ولی پشت بهت اسیب برسونن اونوقت چی

ولی من یکی برام گفت واقعی واقعی درومد حتی چیزایی که به هیچکس نگفتم رو بهم گفت

ولی من ک رفتم همش سرکاری بود

خیلی پشیمون شدم

گفت تا۳ماه دیه مشکلت درست میشه

الان یک ساله از اون ۳ماه میگذره ولی بدترم شده🤷

2706