2410
2553

ن تنها ظاهر همه چیز همینطوریه

مثلا خانواده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم😁

دیدم دیدی

یه آن فک مردم خودمم دوبار ارسال کردم😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین ظاهر مهمه خیلی هم مهمه هرکی گفته مهم نیست چرت گفته

اماااااااا

ظاهر دو طرف باید هم کفو باشن، یعنی چی؟؟؟؟ یعنی متناسب باشن

به هم بیان

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2720
تحقیر که در هیچ شرایطی جایز و پسندیده نیست اما اهمیت ظاهرو هم نمیشه انکار کرد

میدونم ولی متاسفانه همیشه طرف رو تو چیزایی تحقیر میکنیم که دست خودش نیس مثل قیافه یا محل تولد و ازین چیزا 

2714

متاسفانه همینه دیگه

حب چیزی که مرحله اول میبینی ظاهر یک شخصه بعد برخوردش میبینی

ممکنه یکی خیلی خوش ظاهر باشه اما با یک رفت و آمد کوتاه میبینی باطن خرابی داره

بر عکسش هم همینه

اصلا بحث قیافه نیست بحث مرتبی و تمیز بودن هست به نظر من

قیافه خوبی هم نداشته باشی مرتب و خوب باشی جذبت میشن

بعضیا آخه اصلا نمیخوان قبول کنن که ظاهر بخشی از وجود یک نفره

وااااااااااااای آره.......منم جدیدا تو فکر ظاهرم ......دلم میخاد تک باشم.....قبلا میگفتم فقط تمیزی مهمه.......الان نمیدونم چرا اینجوری شدم

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2706