2703
2553
عنوان

موارد عجیبی که در این سایت دیدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 83 پست
من تو این ۳سال تقریبا همه چی برام عادی بود بجز یه مورد که یه تاپیک دیدم مخصوص خاطرات زایمان دهه هشتا ...

وای خدا همینو کم داشتیم 😅😶😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب ماو چه⁦🤷🏻‍♀️⁩یکی قسمتش بوده زود ازدواج کرده یا خوشبخت میشه یا نمیشخ

یکی هم قسمتش این بوده دیر ازدواج کنه باز یا خوشبخت میشه یا نمیشه⁦🤷🏻‍♀️⁩

غیر از بحث قسمت و اینا بعضیا رسم و مدل شهر و روستاشون اینجوریه نمیشه قضاوت کرد⁦🤷🏻‍♀️⁩

هرچند من خودم با ازدواج زیر ۱۸ سال خیلی مخالفم ولی خودشون میدونن و خودشون عواقبشو میبینن⁦🤷🏻‍♀️⁩

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
همه چی اینجا عجیبه این سایت زنونه است من موندم مرد ها چی میخوان توش هرروز خانما درمورد نوار ...

عزیزم سایت زنونه نیست 

موضوع بارداری و بچه داری ۵۰ درصدش فقط زنونه س ۵۰ درصدش مردونه س

درباره پریود و غیره هر چی اطلاعات اقایون بالا بره به نفع خانوماست اتفاقا 

2720
یکی گفته بود تقصیر دخترای بی حجابه که مردا میفتن دنبال چادریا و بهشون تیکه میندازن😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

اقا اینا از کجا جنس میگیرن😂😂😂😂

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

چون جامعه زن ستیزی داریم که روز به روز زنها دارن بیشتر از قبل به عقب برمیگردن. چند سال پیش چون تعداد قبولی دختر از پسرها خیلی بیشتر بود اومدن و حسابی ظرفیت پذیرش دخترها رو پایین اوردن. زن ها رو دارن به پایینترین جای ممکن میکشونن و در جامعه ایی که زن بی ارزش باشه سطح فرهنگی و رفاهی به شدت افت میکنه همون چیزی که داریم میبینیم. بدتر هم میشه

2714

عجیبتررررین چیزی ک توی نینی سایت دیدم تاپیکهایی ک دنبال دعانویس میگردن..... یعنی حسم ب این افراد اینه که یه مشت بیسواااااد هستن ک پشت کووووه یه جای خیلییی دورافتاده زندگی میکنن.....

یکی از عجیب ترین چیزایی ک دیدم اینع همه سرشون تا کمر تو زندگی هشتادی هاس انگار موجود فضایین  ...

ایول داری قربون دهنت😂😂😂😉😉😉😉

ما حرفامون مخاطب نداره هر کی بر اساس کاری که کرده برداشت میکنه 💯
یکی می‌گفت بیاید راه پس انداز نشونتون بدم ...بعدم معلوم شد نه قسط و وام داره نه اجاره خونه و قبض آب ...

خریدای حبوبات و برنجشونم بهداشت میداد 

به خورد و خوراکشون اهمیت میداد و هزینش زیاد میشد از اونورم چیزه مرغ رو اب میکرد چربیشو استفاده کنه ..

2706