2726
عنوان

دعوای من بامادرشوهر سرکالسکه نخریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3200 بازدید | 120 پست
اخه حسابی پر بودم .همش پیش اینواون مگف.تازع مخاس تو همسایه ها یدونه دست دوم پیدا کنه گفتم خاهشا ابرو ...

والا من دارم یکی دو دفعه بیشتر استفاده نکردم اصن بچه توش نمیشینه البته پسرمن شیطونه

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
بگو ببند بابا بگو لطف کرده وظیفش نبوده بگو تو بچه پس انداختی اونوقت وظیفه مامان منه ولی اسی شوهرت و ...

عوضش اینجا حال مادرشوهرم روگرفتم.دخترم کم مونده رااه بره هنوز بهش کادو نداده.حالا ناراحنه مگه چرا بعضی ازفامیلا نیومدن پیش دخترم.مادربزرگ خودش نیومده از فامیلا انتظار داره اونوقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوضش اینجا حال مادرشوهرم روگرفتم.دخترم کم مونده رااه بره هنوز بهش کادو نداده.حالا ناراحنه مگه چرا بع ...

خودش کادو نداده زبونشم درازه والا اعصاب واسه ادم نمیزارن تو کی هیجی ندادی حداقل دهنتو ببند که حرف نشنوی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728
عوضش اینجا حال مادرشوهرم روگرفتم.دخترم کم مونده رااه بره هنوز بهش کادو نداده.حالا ناراحنه مگه چرا بع ...

بگو هر وقت مادر خودت با یه کادو درست و حسابی اومد اونوقت از بقیه انتظار داشته باش بگو البته اومدنشم ارزشی نداره دیگه چون بچم داره راه میوفته کم کم دیگه بگو اینا رو تا بسوزه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
بهترین کارو کردی منم به همسرم گفتی هر وقت بچه خواستی خودت باید وسایلش رو بخری چون من بچه از خونه مام ...

الان میفهمم چرا ایرانیا دوس دارن پسردار شن. بخاطر این رسوماته مسخره. خانواده خودمو با خانواده شوهرم مقایسه میکنم دیگه. حالا غیر از جهاز و وام ازدواج و سیسمونی. همه بدبختیای زایمانم با مادر دختره بیچارس. استراحت مطلق میشی خانوادت ب دادت میرسه. بعد زایمان خانوادت نگهت میداره. اسباب کشی داری بازم خانوادت. ای بابا

به جا بوده پرخاشتون بالاخره یه جایی باید میگفتین تا ادامه ندن 

الانم بازم ادامه دادن بگید تن باباش سلامت وظیفه باباشه تامین کنه بچشو 

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

تو که اخلاق شو میشناختی کالاسکه میخریدی تو چشم بود .زودتر یه دست دومشو از دیوار پیدا میکردی با سیسمونی میاوردی واقع چه ادمای بیشعوری پیدا میشن

خیانت=آفتابه اسید👍👍 کاربریم بخاطر حمایت از کشته های آ ب ا ن تعلیق شد.
2706