2726

عزیزن نخور دست خانم دکتری که میفروشه رو شد کلاهبرداره اتفاقا همین نیم ساعت پیش تو یه پیج یه خانم دکتر دیگه همه کامنت گذاشتن که ۷۰۰ تومن بابت چای و اسپری دادن و براشون یه مشت اشغال فرستادن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه واقعا اون ویتامین سی ای سی سی اینام الکی میگفت ینی

اده بابا معلوم شد کلاهبرداره و داره واسه داروخونه ها و شرکت هتی دارویی تبلیغ میکنه البته منکر این نمیشن که ویتامین سی سیستم ایمنی رو تقویت میکنه ولی درمان کرونا نیس 

عه جدی ...ممنون  نمیدونستم میخواستم سفارش بدم 🤦‍♂️

عزیزم من توی پیج چندین دکتری که واقعا کارشون رو ثبول دارم اینا رو دیدم حالا باز خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد بعدا مدیون شما بشم اگه میخوای پیج دکترا رو بهت بدم خودتم ببین

عزیزن نخور دست خانم دکتری که میفروشه رو شد کلاهبرداره اتفاقا همین نیم ساعت پیش تو یه پیج یه خانم دکت ...

وا بدبخت دکتره کجاش کلاهبرداره چیز عحیبی نمیگه میگه ویتامین سی و هسپریدین بخورید کلی مریض درمان کرده.چرا تا یکی پیشرفت میکنه انقد مشتش بد میگن اخه

ببین من شش ماهه محمدپورو فالو میکنم محض کنجکاوی ولی بهت میگم هرکسی که از راه کرونا داره پول درمیاره شیاده چه چای بفروشه چه قرص چه دمنوش و داروی گیاهی چقدرم همه رو میترسونه الکی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عزیزم من توی پیج چندین دکتری که واقعا کارشون رو ثبول دارم اینا رو دیدم حالا باز خدایی نکرده مشکلی پی ...

عزیز من مردم استغفرالله پشت خدام حرف میزنن بنده که جای خود داره .خودش داره تو اس سیو کار میکنه عکس و لایواش که الکی نیست چیز عجیبی هم نمیگه چرا به اون مریضایی که رایگان دارو گرفتن و نمیبینی

وا بدبخت دکتره کجاش کلاهبرداره چیز عحیبی نمیگه میگه ویتامین سی و هسپریدین بخورید کلی مریض درمان کرده ...

داره ازین راه اسپری و چای میفروشه مستقیم تو پیج خودش نه ولی اون پیجا که استوری میذاره همه فروشتده هاش هستن و اینکه این خانم بی اخلاق پستاشو بسته که کسی دستشو رو نکنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ببین من شش ماهه محمدپورو فالو میکنم محض کنجکاوی ولی بهت میگم هرکسی که از راه کرونا داره پول درمیاره ...

بدبخت دکتره و کلی مریض خوب کرده و برا حرفاش مقاله داره ویتامین سی و هسپریدینم که ثابت شده اس

داره ازین راه اسپری و چای میفروشه مستقیم تو پیج خودش نه ولی اون پیجا که استوری میذاره همه فروشتده ها ...

دکتره دیگه مگه عکس و لایواشو از تو ای سیو ندیدی کلی هم بازخورد داره که مریض خوب کرده

2706