2410
2553

دلم خیلی خونه کاش هیچ وقت خواهرنداشتم بابام مریضه جانبازه تومرکزنگهداری قرص میخوره اسپیره میکنه محتویات معدش میره توریه میبرنش بیمارستان وخلاصه بگم دوهفته اونجابود بعدفهمیدن کرونا نداره ولی دیرفهمیدن وکرونا گرفت

خودمن سه ماه پیش علائمم مثبت بود یکماه قرن طینه کردم خودموولی ازمایشام منفی بود

حالا شوهرخواهرم تو کل فامیل تهمت زدن من باعث مریضی وزبونم لال مرگ بابام شدم بابام توکماس

انقدرخواهرموپر کرد که تامنومیدیدفحاشی میکرد بابام هشیاربود توای سی یو نذاشتن برم دیدنش یه روز هم که رفتم باشوهرم فحاشی کرد الان دیگه توکماس وصدامو نمیشنوه آبرو برام نذاشتن همه فامیل طرف منن میدونن داره تهمت میزنه ولی من دلم داغونه یعنی خدا صدامومیشنوه؟؟؟؟ 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میسوزه نه خواب دارم نه خوراک توخیابون فحش میداد بابامو کشتی!!!! 

حالاقبلش کلا بابابام قهربود 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2456

کارم شده گریه بابام دیگه صدامونمیشنوه انقدرفحاشی میکرد رفتم ازخواهرم شکایت کردم بعدبزرگترا رفتن خونش گفتن بسه خجالت بکش اذیت نکن ولی چه فایده بابام دیگه صدامونمیشنوه دیگه حرف نمیزنه میترسم برنگرده داغش به دلم بمونه

2714
قشنگ برا خواهرت توضیح بده  طبق مدرک بگو اول پدر گرفت

مدراک بیمارستان هست اصلا بابام کرونا نداشت دوهفته بردنش توبخش کرونایی ها بستریش کردن بعدفهمیدن تستش منفیه ولی دیگه دیزشده بود از هم اتاقی ها گرفت 

به من هم یه تهمت زدن حالم ودخترخالم تومجردی و منو پیش مادرشوهرم و شوهرم و بقیه خراب کردن اما شوهرم میدونست من اینجوری نیستم اومد خواستگاری و باهام ازدواج کرد من نفرین نکردمشون فقط به خدا واگذارش کردم تا جواب تهمتاشو بهش بده الان تو بدترین موقعیته بچه دار نمیشه اما من بچه دارم تازه من دوسال ازش کوچیکترم زندگیم خوب اما اونا دربه در با همون شوهرش که منو خراب کرد حالا بمونه و عذاب الهی بکشه من که حلالش نکردم خداهم ازش نمیگذره      

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
محلش نذار کار خودتو بکن اگه جلوتو میگیره بری باباتو ببینی پرتش کن اونور فکر کرده کیه 

یه روز پیش شوهرم گریه کردم همه گفتن خواهرت اونجاست نرو گفتم دلم تنگ شده بایدبرم رفتم کل بیمارستانوگذاشت روسرش فحشای رکیک میدادنگهبانا بردنش رفتم بابام بهوش بود دفعه اخرم بود رفت توکما

عزیزم قطعا که شما مقصر نیستی پس لطفا برو و پدرت ببین تا بعدا باعث افسوس برات نشه هم شما هم پدرتون هم بقیه میدونن که شما مقصر نیستی 

برای پدرت هم هفتاد تا سوره حمد براشون بخونید 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
یه روز پیش شوهرم گریه کردم همه گفتن خواهرت اونجاست نرو گفتم دلم تنگ شده بایدبرم رفتم کل بیمارستانوگذ ...

الهی عزیزم 

خیلی ناراحت شدم

انشاءالله که هر چه سریعتر خدا سلامتی رو بهش برگردونه 

مدراک بیمارستان هست اصلا بابام کرونا نداشت دوهفته بردنش توبخش کرونایی ها بستریش کردن بعدفهمیدن تستش ...

لزومی نداره حرص بخوری .با این کارها خودش رو میش فامیل خراب میکنه اصلا جوابش رو نده

2706