2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلاح تغذیه هم مهمه

حتما یه متخصص تغذیه برین و بگین برای اصلاح تغذیه بیمار کبد چرب اومدم

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728

مامان من کبد چرب داشت راه حل های گیاهی رو که هرچیگفتیم گوش نکرد فقط دکتر بهش دو دوره قرص داد و اوکی شده خداروشکر

خاکشیر-چایی سبز-قهوه-خیلی خوبه برای کبدچرب

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
خداحفظش کنه🌹خیلی جوش جوشی شدم اخه... جاهای ک توعمرم جوش نزده بودم میزنم

آب زرشک عالیه معجزه میکنه برای پوست و کبد چرب آبغوره هم خوبه

خدایاااااا خیلی دوست دارم ازت ممنونم❤نی نی مونو به خودت سپردم سالم بدنیا بیاد
من هم تنبلی میشه هم راستش بلدنیستم... ازکجامیتونم یادبگیرم؟! 

عزیزم چند کیلویی؟

اگه وزنت خیلی بالا نیس میتونی ورزش هایی مثل ایروبیک یا پیلاتس کار کتی(کلیپ ببین از اینترنت یا اپلیکیشن های مخصوص ورزش در خانه رو دانلود کن)

اما اگه وزنت بالاست با پیاده روی روزی یک ساعت (اونم دوتا نیم ساعت در روز )شروع کن و وقتی وزنت رسید زیر ۸۰ ورزش هوازی رو شروع کن

حتی اگه حیاط دارین میتونی روزی یک ساعت اهنگ شاد بذاری تند تند راه بری تو حیاط 

یا مثلا رقصیدن عااالیه 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
عزیزم چند کیلویی؟ اگه وزنت خیلی بالا نیس میتونی ورزش هایی مثل ایروبیک یا پیلاتس کار کتی(کلیپ ببین ا ...

بالای هشتادم اصلاحال ورزش ندارم بایدیکم کم کنم بعد.... مرسی ازراهنماییت.. 

2706