2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید کمک فوری . دفع دشمن

| مشاهده متن کامل بحث + 3125 بازدید | 173 پست
نمیتونم ، مگر اینکه بهانه کنم دزد اومده خونه قفل و عوض کردم بعد خ نه ما حیاطی هست . پدر یک با ۶۲ سال ...

عجب چه آدمیه ولی یجوری قفلو عوض کن باخیال راحت برو پیش مامانت بگو من ازتنهایی میترسم

مگه نمیدونن همسرت کمپه؟!

نه هیچی از زندگی من نمیدونن فکرمیکنن زندگی ما آروم شده دعوا هامون تموم شده خوشبختین.از وقتی بچم دنیا اومد هیچی بهشون نگفتم چون خیلی سرکوفت خوردم هم نصیحت و همدلی و کمک دارن ولی ازاونور خیلی سرکوفت میزنن من خودم طاقت و تحملم در حد صفر رسیده از بس مشکل دارم.اینا هم متوجه نمیشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب چه آدمیه ولی یجوری قفلو عوض کن باخیال راحت برو پیش مامانت بگو من ازتنهایی میترسم

عزیزم میگم مامانم اینا نمیدونن از مشکلات من ، نمیدونن همسرم و تحویل کمپ میخوان بدن . اصلا نمیدونن اعتیاد داره. همین ۲هفته هم هر ۲روزش مامانم میگه برو تو کرونا میری سرکار خطرناکه رفت آمد. برو پیش شوهرت

بچه‌ها بیاید تایپک آخرم خیلی مهمه برام

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2728
عزیزم میگم مامانم اینا نمیدونن از مشکلات من ، نمیدونن همسرم و تحویل کمپ میخوان بدن . اصلا نمیدونن اع ...

خب به مادرشوهرت بگو بیاد پیشت

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ی چیزی بگین که ضایع نباشه ،اگر بخوام اینجا بمونم دیگه مادرشوهرمم میگه باید بیای پیش ما هم بمونی نوه ام خیلی وابسته مادرشوهمم هست. ناراحت میشه، منم فعلا نجات شوهرم دست همیناس نمیخوام مشکلی پیش بیاد فعلا تا شوهرم ترک کنه سر به راه بشه

2738
ی چیزی بگین که ضایع نباشه ،اگر بخوام اینجا بمونم دیگه مادرشوهرمم میگه باید بیای پیش ما هم بمونی نوه ...

خب برو خونه مادرشوهرت ..حداقل دیگه دوتایی تنها نیستین و مادر همسرتم هس

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

واقعا پور شوهرت همچین ادم کثیف و عوضیه؟بهت چنین پیشنهاد هایی داده؟

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
خب به مادرشوهرت بگو بیاد پیشت

مادرشوهرم بیاد یعنی شوهرش نمیاد بنظرتون،  اینم بیاد ۲روز میمونه بهانه شوهرش داره میگه کسی نیست مراقبش باشه داروهاش بده غذا بده شوهرشو فرشته میبینه نمیدونه چه آدم کثیفیه ولی فکر خوبیه حتما ی روز با گریه باید ازش خواهش کنم بیاد بمونه چند روز بعد چند روز خونه مامانم بیام باز چند روز مادرشوهرم بیاد پیشم تا شوهرم از کمپ میاد

تجاوز یا دستمالی یا هرچی ، بنظرت کسی که به فروشش میگه دوستت دارم عاشقت شدم ، بیا لب بده بوس بده نبای ...

درو قفل کن کلیدم بزار بمونه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706