2726
عنوان

دیگه روم نمیشه بگم داستان امروزو

| مشاهده متن کامل بحث + 4088 بازدید | 204 پست
کلی خندیدم صبا جان😁😁😁😁 نمیخام این توجهاتشو، ب جاش بیاد بگه بهم و تمومش کنه 😐 امروز خیلی انرژی ...

ایشالله میاد میگه بهت

چون یه مدتی رابطه خیلی نزدیکی داشتین خب الان سختته که ارتباط کمتر بشه و طبیعی هست که توجهات کوچیک هم به چشم نمیاد ولی خب باید بپذیری که اونم دستش باز نیست و باید دنبال یه بهانه ای باشه که ببینتت برای اون هم سخته ولی خب همین که کمتر در دسترس شدی احتمالا اشتیاقش بیشتر بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالله میاد میگه بهت چون یه مدتی رابطه خیلی نزدیکی داشتین خب الان سختته که ارتباط کمتر بشه و طبیعی ...

همون دیگه.... بعد دو سه هفته ک یکسره دیدمش الان ی روز ندیدمش ی حالی بودم تا صبح ک باز دیدمش....

همین ندیدنه خلقو خومو تغییر داده(باعث میشه وقتی میبینمش دیگه زیاد هیجان نشون نمیدم از خودم)، یکم بد اخلاق شدم و کلا تو خودمم.... امروز هر چی همکارا شوخی میکردن من اصلا تو ی فضای دیگه بودم، مدام منتظر زنگ تلفن بودم

فردارو مرخصی گرفتم، دو دفعه ز زدم ب دفترش که بگم فردا مرخصبم جواب نداد، پاشدم رفتم دفترش حضوری بگم دیدم نیست(شانس منو😐😐) ، حالا موندم بهش پیامک بدم بگم چی....مرخضیا  به رییس قبلیمونم پیامک میدادیم....

اینو نمیدونم چی بنویسم، یا کی پیامک بدم، سرشب پیامک  بدم یا بمونم فردا صبح؟؟؟؟؟

2728
ایشالله میاد میگه بهت چون یه مدتی رابطه خیلی نزدیکی داشتین خب الان سختته که ارتباط کمتر بشه و طبیعی ...

اگه اشنیاق داشته باشه که حالا معلوم میشه  چون باید ی بهانه پیدا کنه تا ببینیه منو(چون اول ماهه و منم کاری با دفترش ندارم ک بخام برم پیشش، پس خودش باید بیاد، اگه بهانه جور نکنه و نیاد شاید چند مدت طولانی نبینیم همو)

همون دیگه.... بعد دو سه هفته ک یکسره دیدمش الان ی روز ندیدمش ی حالی بودم تا صبح ک باز دیدمش.... همی ...

عزیزم تغیر خلقت بخاطر تغییر فصل عاشقم باشی که دیگه بدتر 

به همون روالی که به رییس قبلیت پیام میدادی به ایشونم همون متن و پیام بده 

تمرن الانشم تو وضعیت خوبی نیستم، اگه بدونی بخاطر اینکه ببینمش چطوری و با چ سرعتی تا اداره روندم،&nbs ...

ب چ چیزایی فکر میکنیا

دنبال نون باش ک خربزه آبه..

مردا همینجوریش خودشون از یکی خوششون میاد هزارتا ناز و ادا دارن چ برسه ب اینکه بفهمن شما ازش خوشت میاد

بشین کارکن پول جمع کن ب خودت برس بعدا بهترین موقعیت میاد سمتت اونوقت ب این روزهات میخندی

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین
یعنی هر وقتی پیام بدی موردی نداره برای مرخصی گرفتنت مشکل پیش نمیاد ؟اگه اینطوره یه وقتی پیام بده که ...

نه دیگه... معمولا یا روز قبل میگیم یا اضطراری باشه همون روز

شب ساعت ۹ زشته بنظرت پیام بدم؟؟

ب چ چیزایی فکر میکنیا دنبال نون باش ک خربزه آبه.. مردا همینجوریش خودشون از یکی خوششون میاد هزارتا ...

تنها چیزی ک واسم بی اهمیته پوله...

خداروشکر ب اندازه خودم دارم، من دنبال  دل خوشم

2706