2410
2553
عنوان

کمدایی ها پلییییزز بیاین

163 بازدید | 12 پست

سلام دوستان گله و بابام

حالتووون چطوره خیلی وقته نیومدم😢

چه دوستای خوبی اینجا هستن و با درک و شعور بالا 

خب حالا سوالم بگم😅

راجبه برنامه کمداست 

سوال یک ۱- شماره شبا چجور میشه گرفت

۲ - با پولی که واریز میکنن منظورم خرید که میکنن از ما بعد با همون پول فقط میتونیم از کمدا خرید کنیم یا میره تو حساب بانکیمون 

فعلا همینا اگه سوال دیگه داشتم باز میپرسم بوس بوس😁

اگه من قیمت چیزی رو ندونم و بذارم برا فروش آیا کمدا بهم قیمت رو میگه؟ 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مياد توحسابت  شبارم از عابربانك بگير  من فروختم اومد حسابم ولي كمداهم ي درصدي از روش برمي ...

ببخشید میشه راهنماییم کنی 

شماره شبا چجور بگیرم پلیز

من خرید کردن ازم رسید رو هم زدن ولی شماره شبا هنوز ندارم

ببخشید میشه راهنماییم کنی  شماره شبا چجور بگیرم پلیز من خرید کردن ازم رسید رو هم زدن ولی شمار ...

عهههه شماره شبا نداشته باشي نمياد تو حسابت ك 

من از عابر بانك گرفتم ولي برا بعضي از حسابا فكر كنم بايد بري بانك مربوطه شماره شبا بگيري ياتوگوگل بزن راهنماييت ميكنه 

شبا و بايد وارد كني پول بياد ب حسابت 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2714
ببخشید میشه راهنماییم کنی  شماره شبا چجور بگیرم پلیز من خرید کردن ازم رسید رو هم زدن ولی شمار ...

خب رسيد و زدن بايد پول همون موقع بياد حسابت ولي چون شبا نزدي هنوز نيمده 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭