2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای آزمون ها فکر میکنم بله و همچنین زیست شناسی

اره زیست رو معمولا میخوان

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

زبان انگليسي كاربردي تره در حال حاضر..علوم تربيتي هم خوبه  ولي براي تدريس بيشتر از خوده دانشگاه فرهنگيان وارد ميكنن ..

ميكرو بيرلوژي در صورتي كه ادامه بدي و واقعا هدفتمند بري جلو آينده خوبي داره مخصوصا براي مهاجرت تحصيلي 

2728
علوم تربیتی ☺ من خودم دانشگاه فرهنگیانم

خوش بحالتتتتت

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
روانشناسی ازمون امسال اموزش پرورش اکثرا فقط مرد خواسته بود. ولی اره اینم جزو رشته های معلمی ابتداییه

اخجوووون  

ببخشید فقط یه سوال 

برای روان شناسی بالینی 

تو کارشناسی ارشد میشه روان شناسی بالینی خوند 

یا تو کارشناسی ام میشه خوند 

چجوریه 

تروخدا بگید 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
زبان نرو، من زبان خوندم، هیچی توش نیس، علوم تربیتی بهتره شانس قبولیت بیشتره،

اره شنیدم خیلی هم خوندنی  هست  ولی زبان که هر سال میخوان امسال هم بود تو لیست

فکر کنم میکروبیولوژی بهتره ولی سخته ها باید حسابی بخونی بهداشت مدارس یعنی خانم بهداشت مدرسه میشی؟ ...

اره مراقب سلامت میشه

هرکدومو که علاقه داری بخون، خیلیییی مهمه که سی سال بتونی با علاقه تدریس کنی👌👌👌 اینجوری اگر خدایی ...

البته اگه قبول بشی که اونم اینقد رقابت شدیده که نگو

2706