2737
2734

کدوم بهتره برم ؟

اینها رو بدون کنکور میخوام برم یا آزاد یا پیام نور 

قبلا کارشناسی  گرفتم و ارشد نرفتم محروم شدم 

حالا میخوام باز برم دانشگاه 

هدفم هم آزمونهای استخدامی آموزش پرورش  هست 

اگه خوب بخونم میتونم ۳ ساله تموم کنم 

لطفا ناامیدم نکنید ولی هر چی میدونید بگین 

میخوام فردا صبح هم به مشاوره تلفنی زنگ بزنم...

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زبان انگلیسی.علوم تربیتی

یعنی برای آزمونهای آموزش پرورش آینده بهتری دارن؟ برای سه سال دیگه؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
2738

فکر کنم میکروبیولوژی بهتره ولی سخته ها باید حسابی بخونی

بهداشت مدارس یعنی خانم بهداشت مدرسه میشی؟

من چون خودم عمران میخونم اطلاع ندارم زیاد از تجربی ها

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

هرکدومو که علاقه داری بخون، خیلیییی مهمه که سی سال بتونی با علاقه تدریس کنی👌👌👌 اینجوری اگر خدایی نکرده استخدامی هم برگزار نشد دیگه احساس هدر رفتن وقت و عمرتو نداری

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
میکروبیولوژی

سخت نیست؟ برای آموزش پرورش میخوان  بعدا؟

ببخشید برای استخدامی آموزش و پرورش میشه با این رشته ها رفت؟ 

الان دفترچه رو برو دانلود کن  کلی رشته نوشته که یک زمانی فک نمیکردم خوب باشن

2706